Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İki elde de priest impact

VaniLLa_GirL

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar priest impacti tek elime de alsam iki elime de alsam attack değişmiyor? Ama iki elimde de tutabiliyorum. Gerçekten farketmiyor mu iki elde taşımakla tek elde taşımak ? Yoksa sol elimde kalkan taşımamı mı önerirsiniz?[signature][hline]Server: BeramuS
Nation: El Morad
Job: Rogue (Okçu yanii ;) )
Level: 61
Nick: Söleyemem :)
Level: 60
Nick: VaniLLa_GirL
Sosyal ağlarda paylaş

Ya 62 priest var ms +8 var birşey yapamazsın boşuna kasmayın..

BP demek 62 de başlar forumda millet konu açıyor "aga lvl 55 im bp oldum süperim uçuyorum" Ya bir bırakın Allah için komik olmayın..

62 olunca BP olunur iyi birşeyler yapmak istersen daha sonra BP demek Mirage Sword +8 le bitmiyor işte..uniqe takısı var bunun onlar bitiriyor zaten adamı..Mesela ROC lazım 2 adet sonra 2 adet WE sonra 1 adet WP belt olarakda belt of STR..Bugün Xiegda BP karakterime ROC alim dedim adamların dediği fiyat şuydu hazır olun !!! +8 Mirage sword + 500m coins + 25 dd.. Dedim sen güzelsin heralde ailendeki fertlerde güzel..

Anlıcanız BP en pahalı karakterlerden biri..Eskiden dupe kol gibiyken (cyber saymıyorum o hep öyle kalıcak) ROC falan ucuzdu ama gel görki şuan..

Bunları neden yazdım ben bilmiyorum gaza geldim sanırım :P[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 14 Aralık 2005 23:27 tarihinde demiş ki:
Ya 62 priest var ms +8 var birşey yapamazsın boşuna kasmayın..

BP demek 62 de başlar forumda millet konu açıyor "aga lvl 55 im bp oldum süperim uçuyorum" Ya bir bırakın Allah için komik olmayın..

62 olunca BP olunur iyi birşeyler yapmak istersen daha sonra BP demek Mirage Sword +8 le bitmiyor işte..uniqe takısı var bunun onlar bitiriyor zaten adamı..Mesela ROC lazım 2 adet sonra 2 adet WE sonra 1 adet WP belt olarakda belt of STR..Bugün Xiegda BP karakterime ROC alim dedim adamların dediği fiyat şuydu hazır olun !!! +8 Mirage sword + 500m coins + 25 dd.. Dedim sen güzelsin heralde ailendeki fertlerde güzel..

Anlıcanız BP en pahalı karakterlerden biri..Eskiden dupe kol gibiyken (cyber saymıyorum o hep öyle kalıcak) ROC falan ucuzdu ama gel görki şuan..

Bunları neden yazdım ben bilmiyorum gaza geldim sanırım :P

Arkadaşın dediği gibi Battle priest oynaması en zor charlardan biri. Defansı Paper mage gibi oluyor ve bütün takılarla giysileri str ağırlıklı yaptığınız için hp de bi paper mageden nerdeyse 1000 kadar daha düşük oluyor. Ee birde mage gibi uzaktan sallıyamıyorsunuz illa dibine gireceksiniz. Kısacası bu oyunda en çok unique takıya ihtiyacı olan Bpdir, yoksa yalan olursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kısaca herkez bir BP olucam sevdasında bırakın abi bu sevdayı en az 10 milyarınız olucak sonra BP olucaksınız vede 62 olmanız şart..Zamanınıza yazık yani boşuna kasarsınız iş +8 Mirage Sword la bitseydi ohhoooooooo herkez kraldı =) Xiegde assasinimle +8 mirage swordu olanlara potion içemeden ödlürüyorum pehhhh onlarda işte boş ümitlerle +8 ms ile kral olucaklarını sanıyorlar :D Sonrada bu adam edit abi bana nasıl 2000 koydu diye ağlıyorlar..

Not : Aşırı bir tepki var bugün bende kıl oldum çünkü adam ROC a +8 Mirage Sword + 500 m coins + 25 dd dedi ya YUHH be kardeşim !!! Cık cık cık cık..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

BP oyunun en sağlam charıdır. Bazı arkadaşlar nedense ezik gibi bahsetmiş yok tek atarım ben filan diye. Hell breaker ve iron impact gibi BP'ye 2000+ attack veren silahlardan söz edilmemiş. Bu silahların bulunduğu server'da zamanında pot basmayı bilen, hp ve attack'ı dengede tutan, torment, parasite, massive gibi holy skillerini zamanında kullanabilen bi BP'ye ancak rüyanızda tek atarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya dun bir bp ye spike la 150 vurdum failed verdi sandım ancak thrust ta 100 vurdu olur arada ikisi de failed dedim pierce da 60 mı ne vurdu alalalala sonra cut la falan 40 30 50 vurunca anladım Bp yi ama Bp bence 65 te başlar çunku defence yok dd çok kazık Full unique bulmak bile bir mesele ama 65 lvl da +8-+7 mirage sword unuz olsa %5 skilli sizi korur . Çunku bp de defence ten eser yok .

Warrior / Rogue / Normal priest / Lr (pet) mage / Paper mage / Bp

Benim sıralamam bu xD[signature][hline]JacKDaNieL
Xigenon
61
shadow vain
8x.xxx np

her HANGİ BİR SERVER DA MASTER WARRİOR LA TAKAS EDİLİR :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...