Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnvalid Password?

Necro

Öne çıkan mesajlar

Ahh inme inicek yauhh hata verdi krize girdim bilg dovuyodum kendimi kaybettim kendime geldigimde arkaşıma tekme tokat daldıgımı fark ettim çunku o arada kufretmişti ikiside aradan cıktı :D bu arada inş cabuk halolur yaw bu seferde accler giderse tam kalp krizi geciririm demin fpler bile silinmiş olarak gordum charımı zatenn[signature][hline]Lvl53 şimdilik Novacı istiyorummm ama priestlikde guzel
Turkish_Lokum_Priest
Clan:OrjınalEffEct (50 den beri)
Sosyal ağlarda paylaş

:) Web siteleride gitti millet hack mac saldirimi yapio acep. düpe müpe bitti bide siteylen uğra$iolar ztn yeni üye alımıda yok $ifre olayından sonra account dileniyyorum milletten :([signature][hline]Epox NPAJ / Amd64 3200+ 939s / Samsung 80Gb Sata / Feel Hurricane II 550W / Ati X550 256Mb / NEC DVD-RW Double Layer / 512X2 400Mhz Kingston

Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz

Bateristlerin Buluşma Noktasi
Sosyal ağlarda paylaş

size bisi söylyiyimmi benım pc siteye girerken bu gun Güvenlik sorunu var girmek istiyormusunuz vs vs diye uyarılar geliodu bende paso okey basıoydum DB ler feLan bulundu diyorlar ama Accler hacklenmıs olmasın bence bunuda bir ihtimal olarak aklınızın bir köesinde buLundurun nasılsa ke bitti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 14 Aralık 2005 20:58 tarihinde demiş ki:
Tamam genel bir sorun var, bende de aynı şey oldu, "noooluyorz lan" dedim.

Gaza gelip 35 tane topic açmayın... Düzelir birazdan.

No panic...

muhahahahah baba guldurdun bugun benı helal sana allah ta senı guldursun muhahahaha[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %81,74
DeaTH_STaRe
Sosyal ağlarda paylaş

allam delirdim ya iiki herkeste war bi bende deil öle olsa çıldırırdım burda bide ewden oynayıpta serverlara baalanamama o kadar uyuz bi durumki diosun lan o kadar para werdim dls aldım ko için ama s.ktuum oyunu saniyede bi hata werio.umarım çabuk düzelir yaf[signature][hline]server:ares
level:51
job:blade
clan:escape
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi Millet ben imam olayim bi namaz fln yıkanmasi gereken varsa onlarda gitsin:D ba$licas he 5 dk daha böyle giderse[signature][hline]Epox NPAJ / Amd64 3200+ 939s / Samsung 80Gb Sata / Feel Hurricane II 550W / Ati X550 256Mb / NEC DVD-RW Double Layer / 512X2 400Mhz Kingston

Deli olduğumuzu iddia etmiyoruz. Onlar gibi değiliz olmakta istemiyoruz

Bateristlerin Buluşma Noktasi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...