Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin İle Cleric Arasındaki Farklar

Dexteriyus

Öne çıkan mesajlar

Canın çok azaldığında otomatik olarak defansını yükselten master skilli devreye girecek(tabiki lvl 60 dan bahsediyorum). Daha sonra level atladıkça değişik master skillerin açıacak, level 62 de Judgement Scroll vardı.Attack skilli. Hani bazı STR priestlerin birisine vurduğunda çıkardığı kocaman pembe ışıklar var ya.. İşte o level 62 masterlarda bulunan bir özellik :)[signature][hline]Server: BeramuS
Nation: El Morad
Job: Rogue (Okçu yanii ;) )
Level: 61
Nick: Söleyemem :)
Level: 60
Nick: VaniLLa_GirL
Sosyal ağlarda paylaş

Valor=Halk arası tabirle redball=Türklerin tabiriyle "kızardı abi kızardı" özelliği açılır. Bu da %30 canın kaldığında defansını artıran bir özelliktir ki çok mühim özelliktir. Ayrıca onu paladin master menün açılmaz ve skill pointslerini master menüsüne veremessin. Hoş değil tabi...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

kılınç =) kullanmanı sağlar ap sword ile master öncesi 300 felan iken master sonrası 700 lere felan fırlar ayrıca atıyorum master öncesi 1k ap varsa master oldukdan sonra ap artıyo bide shell neyim giyebiliyon =P master işte

i gladly obey ^^[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

paladinle cleric arasında farklar:%10 gibi büyük bi oranda atagın artacak.Chitin Shell giyme şansın olacak bu durumda defansın (örnegin:+7 chitin +7 shell aradaki defans farkı gibi)hp +mana artacak...bir çok avantajı var yani master olman şart[signature][hline]SeXSİBiSİ
lvl:6x
Job:PaladiN
Irk:ELMoraD
Clan:The Others
Np:20xxx

žaLMa BeNi KaRŞıNa,KaN KaRıŞıR GöZ YaŞıNaž
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 14 Aralık 2005 03:13 tarihinde demiş ki:
kılınç =) kullanmanı sağlar ap sword ile master öncesi 300 felan iken master sonrası 700 lere felan fırlar ayrıca atıyorum master öncesi 1k ap varsa master oldukdan sonra ap artıyo bide shell neyim giyebiliyon =P master işte

i gladly obey ^^

i gladly obey ^^
woeldcraft taki undead ların lafı tuttum bunu
die will be done
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...