Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Disciples2:guardians of light

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

tek basına oynanabılıyor ...
campıngler lvl 10 hero ya gore yapılmıs dıs2 dekı save ın yada hero n falan yoksa kusura bakma dıyor rand. map. gen. fena degıl acıkcası bekledıgımden daha ıyı ama ...
oyunda undead ve ınferno ıle oynayamıyorsun maalesef ...
bu 2 ırk la oynayabılmek ıcın gelecek ay cıkması planlanan servants of dark exp. paketıne ıhtıyac duyacaksın ...
ben kolleksıyoncu oldugum ıcın aldım ...
7/10 luk bır exp .
cok fazla yenılık yok ...
lvl 10 hero sadece campınler ıcın gereklı ...
sıngle veya RM ler ıcın degıl ...

yapay zeka gelısmıs ...
oynadıgım kadarıyla ırk sayısı aynı ...
bu kadar yanı ...
pek cok guzel map ,campıng, R.M.G. o kadar gıbı gorunuyor ...
merlin yada trgamer da acıklaması var okumak ıstersen ...

[Bu mesaj The_Delucian tarafından 25 June 2003 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
hp: 2800
armor: 40
immunity: mind
ward:death, fire, air, water, earth
attack:gallean's rage/poison
chance to hit:%95/%45
damage:300/60
source:life/life
initiative:60
reach:any
targets:6

bunun yanında da iki tane 99. level (evet 99. level) ghoul vardı ama dışardan büyüyle öldürdüm onları.

bikaçbin xpde bir level atlıyo arkadaş. o yüzden çok fazla üstüne gitmek istemiyorum yaratıklarla- ki 2000 küsür hpli bi özel karakter var. saldırı olarak iki black dragon bi elder vampire summon ediyo. onunla dalıyorum banamısın demiyo alet...

harita benim nerdeyse herşeyi ele geçirdim.
bakmadığım ruin kesmediğim canavar girmediğim yer kalmadı (sanıyorum)[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

abicim undead oynutorum ben. heryanım werewolf ve avatar of death kaynıyo zaten... onnar immune to weapons. life a immune olan ünite yok. zaten kalelerdeki tipler de o yüzden life vuruyo...

paralyse da mind...
[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 16 August 2003 17:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben empire i bitirdim kolaydi fazla kasmadi simdide mountain clans in son bolumundeyim sanirsam undead lerin capitala gir ordaki guardian i oldur diyo.Espiri yapiyor sanirsam gittim grave golem vardi onu kestim kale onunde,girdim iceri cuktu direk olarak simdi gidip tekrar deniycem guardian kesiyoz olum boru degil....[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

En rahati bence mountain class aslinda bakin undead capital daki guardian i nasil kestim...Elimde bi adet oyun basindan verilmis alchemist vardi (give attack) sonra bi arcdruidess buffer iste ben (loremaster) 3 tanede fenrire donusen wolf lord cok da saglam digil gibi gozuksede once bufflayip dmg yi 300 e cikartiyorum koyduktan sonra en son olarak give attackle bi daha 300 koyuyorum e buldugum bir yuzuk sayesinde insiyatif im 70 oldugundan bi de en basta koyuyorum haliylen pek kimse dayanamiyor gene bile guardiana 300 er koyan 4 adamla girdim 30 30 koyabildigim icin full buffla,yuz turn surdu savas genede bitirdim undeade gectim :)[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

Valla mountain clans da şöle bi grup süper ötesi oluyo,
2 archdruidess iki rune master bi tane de hayvan fighter hero.
Rune masterın iki kere vuruyo olması çok şahane çünkü bufflarla zaten +sı max oluyo. Dert diil hiçbişi yani. Tek sıkıntısı mountain clansın initiative. O elder onesın init i 50 filan olsa oyoyoy olur yani. :)[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben empire da bitirdigimde grup soyleydi 1 archwizard 2 tane su an isimlerini hatırlayamadım herkesi 70 iilestirenden one de 2 tane holy avengerde galba 2 kere vuran ondan zaten heroda paralyze eden artifact vardı bide first attack felan alınca hem onden ii koyyodum hemde paralyze ediodu fazla kasmıodu yalnız arkadaki adamlar tam gelismeden undead lerin bazı ekipleri tehlikeli oluodu(immune to weapon ve 100 koyup poisonlayanlardan) gene isimleri aklıma gelmedi shade miydi neydi :) bitireli baya oldugu icin unutuyorum bu grupta en azından 140 iilestiriyorsunuz bide ustune cure ediosunuz super yane agır savaslardan cıktıgımda bile bazen hic savas yapmamıs gibi oluodu yola devam ediodum...
Sosyal ağlarda paylaş

üç alternatif grup var devlerin çift er kaplaması yüzünden.

biri weapon baseli grup. Çünkü weapon harici şeylere ward ve immunitysi olan bi ton şey var.

Paralyze edenlere bi mind warddan başka şansım yok ama o da çoğu zaman yetiyo. :)

2 Arch Druidess. Bi hero. İki Rune Master. Bi de ne olur ne olmaz okçusu.
Benim hero boost ile 460 vuruyo.Rune Masterlar 65+ 175=240 iki kere vuruyo. Yani ilk turn. 280, 240, 240, 240, 240, 120 vurabiliyo bu grup. Fena diil. Bufflanınca tabi deliriyolar iyice ama işte neyse. Herkes öle zaten.

İkinci grup devler grubu, iki elder one, bi archdruidess bi de hero. 280, herkese 200, herkese 100 şeklinde. Bu da iyi. Özellikle pis pis herkese vuran ipnelerin olduu gruplara karşı.

üçüncüsü de iki archdruidess, bi rune master bi hero bi de elder one. 280, herkese 200, 240, 240 şeklinde.

Bi heal yapan ünite olsaymış heriflerde iyi olcakmış. Deli gibi hp var her adamda ama illa yiyolar bişiler. Mesela archdruidess, ister boost ister heal yapabiliyo olsa baya da nefis olurdu yani.

%33 daha az damage yedirten büyü ve %50 daha fazla damage verdirten büyüleri de gözarde etmemek lazım tabi.[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...