Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bb K.e

xXTaLkativeXx

Öne çıkan mesajlar

said:
NightHunter666, 13 Aralık 2005 18:31 tarihinde demiş ki:
buyse sende K2 böyle söyle die bi ton topic acion da czde ne arion sen :D

benim çarım yok ki girerm yanda eleman dolanıodu czde talkative gordum ne oluo dedim. çar mı kaldı. ilk buldugum gme ingilizce türkçe farsça sövecem[signature][hline]silkroad online
AyDoLu

[Bu mesaj Buyse tarafından 13 Aralık 2005 18:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benimde çarın aynı neden ile sorunlu şifre ama benimki bir başka bir sorun

8 ay ance hecklendiğimde 1 hafta içinde çarımı geri aldım butun bilgilerimi söyleyerek yalnız şu anki durum gizli soru kabul etmiyor yeni mail göndermiyor tahminimce benim gizli sorum değişmiş yada değiştirilmiş

ben siteden login olduğumda geri dönülmez bir olaya girdim istesemde istemesemde şifrelerim res yedi onaylamadığım halde

evet tahmin edersiniz çoğu kişiyede preminyum alan birisiyim beni tanıyanlar tanır . ve k2 deki alışverişlerim küçünsenemicek kadar çok

anlamadığım 9 gündür kol admininden k2 nin bütün yetkililerine hergün mail atıyor ve cevap bekliyorum

birtürlü herhangibir cevap gelmiyor üzgünüz gönderemiyoruz bilgilerinizi deseler bile bana kafi

ama hiç bir cevap yok

herkese sabırlar diliyorum 2. sınıf insan muamelesi görmektende utanç duyuyorum belki bu türkler için bir ayrıcalık bilemiyorum ama ben kendimi şu an öyle hissediyorum bakalım daha ne kadar beklicem

en azından bir cevap verseler

22 tane mail adresi yazık ama ne yazık :((((([signature][hline]Server : Ares
Nation : El morad
Race : Ruge / Archery
Name : Honoured
Lvl : 63
Np : one ne işe yarar :D:P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXTaLkativeXx, 13 Aralık 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
lvl 62 %93 dü Nick ::TaLkative:: Ares serverındaki Charım gitti walla bitti K.e ( Gizli soru yüzünden ) Oyundaki herkeze çok tşk ederim YEni oyunculara başarılar :D
yazık olmus.benım arkadsımında charı gıttı.ares de ::2fast2furious:: belki bilirsiniz..62 lvl 260 np sı vardı..giden gitti ve hıc bısey yapamadı..üzüldğm valla.gecmiş olsun talkative.
Sosyal ağlarda paylaş

::2fast2furious:: ah be kardeşim seninle aynı kaderi paylaşıyoruz yine bu oyun yüzünden sinirlerim bozuluyor yaw ama çarım geldiği anda satacağım kankam böyle çekilmeyecek bu oyun bu gm leri süs diye koymuş be kankam
satılığa çıkardım zaten çarı itemsız şekilde 61 olduk ama rezil oluyoruz bu gm lerin sayesinde[signature][hline]Nick: Sonyolcehennem
LvL: 61...yolu 62 ye gider
Server : Ares

Sosyal ağlarda paylaş

said:
NIKO67, 14 Aralık 2005 04:12 tarihinde demiş ki:
said:
xXTaLkativeXx, 13 Aralık 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
lvl 62 %93 dü Nick ::TaLkative:: Ares serverındaki Charım gitti walla bitti K.e ( Gizli soru yüzünden ) Oyundaki herkeze çok tşk ederim YEni oyunculara başarılar :D
yazık olmus.benım arkadsımında charı gıttı.ares de ::2fast2furious:: belki bilirsiniz..62 lvl 260 np sı vardı..giden gitti ve hıc bısey yapamadı..üzüldğm valla.gecmiş olsun talkative.

ty bro :P[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xXTaLkativeXx, 13 Aralık 2005 18:28 tarihinde demiş ki:
:::Talkative::: o buyse ben diil

onu oynayan bi asasian benim nickimi çalmış işte :P
Size zamanında talkative macro kullanan bir asasin demiştim dalga geçmiştiniz talkative mage diye:-p bu yazı o dalga geçenlere kapak olsun:-) kardeş tanışmadım ama ayrılıklar aslında iyi başlangıçlar demektir..sana hayırlısı[signature][hline]şşşt yanlış olmasın!
Sosyal ağlarda paylaş

talkative asasianla benim kuzenim oynuyor kardeş ama eğer çok istiyorsan bi ara gel izlemeye ellerini o kadar hızlı ki
çoğu kişi diyebilir sert cocuk tam_tam da makrocu ama realden görünce helal die biliyorsun sert cocuk kullanıyor ama tamtam kullanmıyor !

talkative sin makrocu diil yane kardeş ^^ her güzel oynayan makrocu olsaydı :D[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...