Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresin en dürüst ilk 10 clanı hangisi ??

nycris

Öne çıkan mesajlar

geçen database i hackledim herkesi human yapacaktım ama gral ujio yapma dedi bende yapmadım çok pis database hacklerim:D:D:D:D:D:D[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
sergen şov olcak ötesi varmı iliç şov yapar belki puahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nycris, 14 Aralık 2005 11:07 tarihinde demiş ki:
deceptiona gireyim ozman

o clanda 2 tane adam var admlar aposda parti ye almayınca troll golem falan cekiyo vo3ov gibi bir ismi var salladım ama yakın :D[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

abi sorma az önce yine hackledik database i gm nasıl yalvarıyor abi yapma köpeğin olam dedim james gelsin(koladmin)adam gelsin dedik uçğa atlayıp yanıma geldi dedim öp elimi yağımı yalvar köpeiğim ol dedim yalandı biraz sonra hadi yok ol dedim gitti dakika başı hackliyom zaten

burdan gral ujio ya selam :D:D:D:D:D[signature][hline]redbmx, 08 Aralık 2005 15:34 tarihinde ilicin şov yaptığı maçtan önce demiş ki:
sergen şov olcak ötesi varmı iliç şov yapar belki puahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beowolf, 14 Aralık 2005 11:11 tarihinde demiş ki:
abi sorma az önce yine hackledik database i gm nasıl yalvarıyor abi yapma köpeğin olam dedim james gelsin(koladmin)adam gelsin dedik uçğa atlayıp yanıma geldi dedim öp elimi yağımı yalvar köpeiğim ol dedim yalandı biraz sonra hadi yok ol dedim gitti dakika başı hackliyom zaten

burdan gral ujio ya selam :D:D:D:D:D

muhahahahaha :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

dün biri son bombayı patlattı
agacım dedi herif :D
"aga" kelimesini bile inceliğe vuruyo adamlar.
zarif bir şekilde hep bir ağızdan agacıııııııım[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...