Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sadece duydum

Forvet

Öne çıkan mesajlar

said:
tovucu, 09 Aralık 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
Bir kere 5 tane guardı var :D

SS bolumunda 4. sayfada burialın attıgı bir postta resimi var ..

oradan bakabilirsiniz

Burial o resmi koymadan once birini kestim onun için.
Çaktırma

asdsdfdasdafas XD[signature][hline]Nick : DaggerPhobia
lvl : 62
Class : Shadow Vain
Np : 179k
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher

www.clanlasombra.tk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DaggerPhobia, 09 Aralık 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
said:
tovucu, 09 Aralık 2005 23:20 tarihinde demiş ki:
Bir kere 5 tane guardı var :D

SS bolumunda 4. sayfada burialın attıgı bir postta resimi var ..

oradan bakabilirsiniz

Burial o resmi koymadan once birini kestim onun için.
Çaktırma

asdsdfdasdafas XD

Ben gördüm Dagger pot basarak kesiyordu :D[signature][hline]N : MeTe0R / RammSteiN
Lvl : Xx Xx
Nat. : Human / Karus
J : A. Mage WaRRioR
C : TheOtherS / n00bz
S : Cypher Olympia
http://img110.imageshack.us/my.php?image=xd2cl.swf
Sosyal ağlarda paylaş

hikayeye göre oyunu hikayesini okudunuzmu bilmiyorum elfler varmış bir zamanlar çıkan kargaşa ve kavgada ayrıntıları anlatmayım elfler o dünyayı terk etmiş moradon un en ucunda gate gibi bişey var orda kaçıp gitmişler patos ise çok güçlü bi yaratık henüz spawn olmadı:D ama anlatılana göre bu husumetin çıkmasında baş sorumlu gelecek yeni ırk çok güçlü olabilir bilemeyecem şu pozisyonda yeni bir ırkın kasması çok zor olur :)[signature][hline]Fanatiğin bi üst versiyonuyum :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 09 Aralık 2005 10:59 tarihinde demiş ki:
aristoteles pathos'u muhtelif şekillerde tarif eder;

1)kategoriler'de kolayca geçip giden, hemen kaybolup geriye kalmayan bir nedenin ürettiği şeye pathos denir.[aristoteles'in örnekleri şöyle; 'utançtan kızarmak', 'korkudan beti benzi atmak'... yakından bakılırsa neyin utandırdığı, neyin korku saldığı belirsiz bırakılmıştır burada. değil mi ki aristoteles için biz 'her nasılsa' etkileniriz...] (9b 25-30)

2)metafizik'te başkalaşım, pathos yoluyla değişim olarak tanımlanır.(10069b, 12)

3)nikhamakos'a etik'te acı ve hazzın eşlik ettiği hislere pathê denir, ki bu suretle, yetiler ve erdemlerden ayırdedilirler. (11056b, 23)

4) de anima'da ise pathos'un, bedenin geçirdiği bir değişime, bedene özgü bir duruma doğrudan bağlı olduğu söylenir. (403a

afbuyur :D[signature][hline]__zonic__
warrior lvl 58
ares
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler cidden o kadar konuşuldu bu muhabbet ama adamlar parti kurmuşlar catır catır kesıyolar yaratıgı yenı bı ırk değilde belki japon server ın de olup burda olmayan yaratıklar veya harıtaları getırebilirler bu şekilde olması daha mantıklı olur neyse yenilikler lazım zaten pek zevki yok KE nin savaşları hele berbat[signature][hline]Hemen Canımı Alma Rabbim Bırakta Hayatla Didişeyim Mümkünse Dişi Gönder Azrailimi Ölümle Sevişeyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...