Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gizli Sorusunu Unutanlar

Chay

Öne çıkan mesajlar

adamların bize ulaşabilmesi içindi ama neyse boşver vazgeçtim. güven duymamakda haklı millet. artık 1512312313. mail gönderişim cevap vermiyorlar hala. belki öle bişey yaparsak daha etkili olabilir diye düşünmüştüm ama dediğim gibi vazgeçtim
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşalr benim kanaatimce K2 firması register mailleri Mynet olanların, Mynetin bir Türk Sunucusu olmasından dolayı şifrelerini göndermiyolar. Sanırım sizde bunu düşünmüşsünüzdür. Açıkcası ben bu konuda umutlu değilim. Bazı arkadaşlar "Ya biz takır takır para ödüyoruz .... .... vercekler şifrelerimizi" deselerde K2 firması bence bu sorunu kendi isteğiyle yarattı. Beramusta bir kaç arakdaşımının şifreleri kendi kendine resetlenmiş. Bunu burdan anladım. Neticede kötü bir sonuç olacak ama şifreler gelmiyecek sanırım. Gizli sorularını unutanlar içinde yine bir zaman dilimi beklemeleri gerkecek die düşünüyorum. Tabi bu yazdıklarım sadece benim fikrim. Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler bana olanda buydu maile girdim bi baktım knighttan mail gelmiş şifren resetlendi yeni şifren XXXXXX diye bunu istersen deiştirebilirsin bdnde deiştim fakat yeni mail gelmedi 1ay sora yani bu gun yeniden forgat pass yaptım ve geldi benimki gmail ayrıca beramustayım ve pre yok[signature][hline]Lvl53 şimdilik (Şifremi verin banaaaaa :(
Turkish_Lokum_Priest
Clan:OrjınalEffEct (50 den beri)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...