Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

orc inn hostesi kesilmiştir

SuLTaN_YaVuZ

Öne çıkan mesajlar

Cypher insanları gözünüz aydın arkadaşlar. 13, 12, 2006 tarihinde orc inn hostes i ılık bir bahar gecesi AsHQiYa klanı tarafından katledilmiştir. şahsen kutusunu açarken yattım. ss ini yollardım da banlanmayalım...[signature][hline]Goman yiğitlerim! Vurun! Goman!!!

[Bu mesaj SuLTaN_YaVuZ tarafından 14 Aralık 2005 01:58 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SuLTaN_YaVuZ tarafından 14 Aralık 2005 01:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

NeySe Ben YatıOrum Size iyi geceler Yarın bakaLım nasıL bir Surpriz Bekliyecek bizi :D sabah kaLktığım gibi oyunu açacam ... sabah dediysem 12 de 1 de kaLkıorum : o)))))))[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %8.11 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Np : 1xx.xxx
Server : Cyhper ( -_- )
Sosyal ağlarda paylaş

usahudsahudhasduash Sus Len Ezik KırmaSı ... hep ismin sağ tarafta Benim gibi soLda Çıktığı var mı Seri bir şekiLde ReSitaL dioruz biz buna : o)))) Noob warrior Loopus sadhuasuduasdas[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %8.11 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Np : 1xx.xxx
Server : Cyhper ( -_- )
Sosyal ağlarda paylaş

ee ne var bunda. bende hayatımda dupe yapmış değilim. 2,3 kez denedim olmadı... versinler adama ne olacak. bi kişi 10 yıl oynasa 1 tane rol+3 yapabilecek mi ? varsa bu oyunda bu item millet kullansın. dupe doğru değil belki ama varsa oyunda item kullansın adamlar. lupus öyle demiş böyle demiş. git başka server da oyna arkadaşım... millet item kullanmak için bu server a geçiyor... geçsin adamlar burasıda fantezi server ı olsun..[signature][hline]Goman yiğitlerim! Vurun! Goman!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SuLTaN_YaVuZ, 14 Aralık 2005 03:12 tarihinde demiş ki:
ee ne var bunda. bende hayatımda dupe yapmış değilim. 2,3 kez denedim olmadı... versinler adama ne olacak. bi kişi 10 yıl oynasa 1 tane rol+3 yapabilecek mi ? varsa bu oyunda bu item millet kullansın. dupe doğru değil belki ama varsa oyunda item kullansın adamlar. lupus öyle demiş böyle demiş. git başka server da oyna arkadaşım... millet item kullanmak için bu server a geçiyor... geçsin adamlar burasıda fantezi server ı olsun..

illegal itemdan ban kim yedi? sen chete clanında deilmiydin? allam yarabbim ya nasılda sıkıyolar.
1v1 de kaç kere kestin beni
shard la 5 ok attın cz de

sen oyna o serverda dvm et. acid potlarınla glitch yapmaya.[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

ben shardla 5 ok atmadım. çarı kullanan da ben değildim zaten o zaman. o dediğin illegal itemden beni banlayan da hacker diye geçinen asıl piç. millete ytl ile item satan piç. yani gerçek gm değil. gm çarı hacklemiş. merak etme bize sıra gelene kadar çok adam var. bu arada daha 2 haftalık asesinim ama İnşallah şifren sana gelir. topuğun kızarınca leylaya kavuşturacam seni. bu arada verdiğin e-mail adresinde blocked spam maili kaldırman lazım. yoksa mail gelmez sana.[signature][hline]Goman yiğitlerim! Vurun! Goman!!!
Sosyal ağlarda paylaş

senle ne duello yapacam neyi kanıtlayacaz? tmm yenersin buyksun bendede tane dupe yok kendim bastım ama bende sütten çıkmış ak kaşık değilim macroyla lvl kastım ke ilk geldiğinde eslanta kimse uğramazken tatildeydim bütün boss ları ben kestim 1 allahın kulu 2 hafta boyunca benden habersiz eslantta boss kesemedi. benim derdim her b.ku yiyp sonra da ben annamam ben yapmam diyen adamlar. ulan yiyon bi halt bari kabul et saf ayana yatma. neyse gece gece uykumda var zaten 42 oldum 1 günde yatsammıki =) yok yok 1 haftaya 62 olacam aresde kafaya kodum =P[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
hacklendik şifre deişmiyo cypher zaten bitti.

arese dondum lvl kasıyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...