Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypherın Hali

JoNyBLaCk

Öne çıkan mesajlar

Bu serverda bedavadan 70 lvl char +10 itemler vercekler gene oynamam ayrıca bu servera toptan reset atmaları lazım az önce bir gireyim moradona bakayım dedim her merchantta Shell var ve 100m gibi komik bir rakama satıyorlar :D ayrıca çoğu merchantta +8 shard gördüm 900 milyona ... Blue treasure Chestler abbsy satılır gibi 30milyon gibi bir rakama satıyorlar ne olacak bu cypherın hali ? K2 bu serverı görmüyormu o kadar dupe wipe yapıldı o kadar anti dupe koruması katıldı Cypherda degişen hiçbirşey yok bedavaya civcivlere shell enion bow shard felan veriyorlar az önce arkadaşıma verdiler ... rezillik diz boyu ![signature][hline]Diez :_TikiTo_ [Playing]

Olympia : JoNyBLaCk Alone Warrior :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

Cafemde cyper de oynayan 2 kişi var dün bi cz de ki durumlarını seyrettim o ne orc warrior birisi çıktı towndan taaaa human tovna kadar koşuyo abartmıyorum arkasından en az 50 human vuruyo herifçioğlu kendisine minor bassarak bir yol çizmiş uçuyo düşündüm warrior nasıl minor basar dedik belki de abys den çıkan keklerden basıyodur dedik ama bi hesap ettik ki ne kadar basarsan bas okadar çok vuran human varki herkes sadece 300/400 damage çıkarsa 30000/40000 eder diye düşündük ama herif ölmedi iyimi.Seyretmeye devam ettik bizim arkadaş warrior full şhelli lvl 63 koşuyodu bi baktık 5 li 5 li oklar yemeye başladı oklayan herif onu kesti ve yanından jet hızıyla uzadı.press ok dedi townda bi baktık deminki warrior arkadaş içerde cirit oynuyo ughahahahaahaha koptuk hep beraber herkes oyunu bıraktı onu izliyor gülmekte koptuk alayımız.Ne diyeyim orda oynayana allah akıl fikir versin ve sabır tabi ki.
Sosyal ağlarda paylaş

kısayol cyper toptan silinmesi lazım...

+olarak K2network'un japkodan öğrenemsi gereken çok şey var anti duping patchleri yerleştirmeli...k2nin bu son koyduğu patch külli yalan anti dupe diyor bizde inanıyoz lol^^...

+japondaki item tiplerini transfer edebilir...ressitli cihitinler az hp istemeyen chiitn çeşitleri fln...
(tabiki kelebek şeklindeki tek el swordu fln filan komik itemleri deil)

+drop rateleri yükseltmeli...drop rate yükselirse ztn kimse dupe ihtiyacı duymaz....günde atıyorum 15 boss kesiyosunuz ve elinize 1 tane uniqe düşüyorki bu çok dandik bir rakam....

++++++artılar bitmez buk2network daha bebek 5 yaşında bir çocuk gibi düşünün...... Ancak japko ve malezya 14-15 yaşında abiler olmuşlar ve k2networla dalga geçiyorlar...

Bu japonlara hayranım kafaları mükemmel çalışıyor ve yaptıkları işi hakkıyla yapıyolar...ancak biz batılılar çok şey bildiğimizi zannediyoruz ama hiç bi b.kta bilmiyoruz bütün avrupa ve amerikadan bahsediyorum...[signature][hline]Photo Uploded...

[Bu mesaj _KoRn3R0th_ tarafından 12 Aralık 2005 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 12 Aralık 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
kısayol cyper toptan silinmesi lazım...

+olarak K2network'un japkodan öğrenemsi gereken çok şey var anti duping patchleri yerleştirmeli...k2nin bu son koyduğu patch külli yalan anti dupe diyor bizde inanıyoz lol^^...

+japondaki item tiplerini transfer edebilir...ressitli cihitinler az hp istemeyen chiitn çeşitleri fln...
(tabiki kelebek şeklindeki tek el swordu fln filan komik itemleri deil)

+drop rateleri yükseltmeli...drop rate yükselirse ztn kimse dupe ihtiyacı duymaz....günde atıyorum 15 boss kesiyosunuz ve elinize 1 tane uniqe düşüyorki bu çok dandik bir rakam....

++++++artılar bitmez buk2network daha bebek 5 yaşında bir çocuk gibi düşünün...... Ancak japko ve malezya 14-15 yaşında abiler olmuşlar ve k2networla dalga geçiyorlar...

Bu japonlara hayranım kafaları mükemmel çalışıyor ve yaptıkları işi hakkıyla yapıyolar...ancak biz batılılar çok şey bildiğimizi zannediyoruz ama hiç bi b.kta bilmiyoruz bütün avrupa ve amerikadan bahsediyorum...

tebrik ederim seni kardeşim helal olsun sana bu gercekleri görebilen bi arkadaş daha cıktı
yawww keşke japkoda olsaydım bırakırmıydım beramus lvl 63 adamı
k2 network un ke si daha beta aşamadı kendini kobay sanki düzeleceğide yok
herşey kısıtlı oyunda herşeyy bune yaww
bu saatten sonrada düzelmez
nede olsa amerikalı bunlar anca sömürürler işleri gücleri para ama japonlar öle değil işte
Sosyal ağlarda paylaş

cypher ıptal edılsın cypher sılınsın denıyo bende cok rahatsızım bu durmdan yanlıs anlanmsın ama noob dedıgımız arkadaslarla bıle bas etmek artık cok guc, o kadar ks gecelerını ver ve de para öde premıum uye ol sonuc yazılanlar..ee pekı verılen emek ve paralar cypher sılınerek mı gerı dönecek ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 12 Aralık 2005 23:27 tarihinde demiş ki:
Cypher bitmiş bitmiş inş herserver öyle olurda oyunda biter CypHerin Hali

bizim cafede Cyper da oynayanların hepsinin inn böyle.. Yazık...[signature][hline]imzani biraz kısaltır mısın arkadasım? http://forum.paticik.com/view.php?id=39067
okumanı tavsiye ederim (okumadım)

Diez/JimmyFloyd/lvl6x
Diez/VisuaL_TR/lvl6x
Olympia/Shadow_Hunter/n00bz/lvl 5x
Sosyal ağlarda paylaş

benim merak ettiğim cypher da scroll falan kolay bulunuyo mu bi de bişi dikkatimi çekti sheller 100m shard +8 merchantta ama lycaon pendant 850 milyon neden?(master quest item olmasıyla mı alakalı ya da zor mu dupeleniyo hemen geçiyo mu onu taşıyan gate den :) nedir olay ? )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
semihgunes, 12 Aralık 2005 23:51 tarihinde demiş ki:
Ya bi benmi fakirim cypher da :(

Benim lvl 1 charda bi kaç uniq item var arklar vermişti ama silindi mi bilmiyorum.. Eğer bu zenginlikse fakir oliym daha iyi..[signature][hline]imzani biraz kısaltır mısın arkadasım? http://forum.paticik.com/view.php?id=39067

Diez/JimmyFloyd/lvl6x
Diez/VisuaL_TR/lvl6x
Sosyal ağlarda paylaş

Antidupe ve anti kosp patch yapmak o kadar kolayki.. K2 neden yapmıyo hala anlamadım.. yoksa kosp ve koxp a ortak mı bu k2? baktıki oyundan daha çok para getiriyo bu kosp belki ortak olmuşlardır kim bilir :)[signature][hline]imzani biraz kısaltır mısın arkadasım? http://forum.paticik.com/view.php?id=39067

Diez/JimmyFloyd/lvl6x
Diez/VisuaL_TR/lvl6x
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...