Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir hilemi ?

BlackBox1

Öne çıkan mesajlar

CZ de cat eye açık(Daha noobum lupin yok :( ) koşturuyordum birden dmg yağmaya başladı z ile seçebiliyordum ama göremiyordum saldıranı ve atc. da yapamıyordum ?????

Light feet le tüymeme rağmen deli gibi dmg yemeye devam ettim. Bug mı, yeni bir hilemi ???

[spo1=Görüldüğü gibi etrafta kimse yok ???][/spo][signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/51
Np:205.xxx/560
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 12 Aralık 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
çok ezik damge bunlar nasıl öldün arka arkaya 10 -15er damagemi veriyolar???çok garip geldi...

3 kişiydile ayrıca sorun kaçtane vurdukları değil, görünmez olmaları.

Meraktan 30 saniye ortalıkta koştum sonra baktım olmuyor vurmaya devam ediyorlar pes ettim :)

Ayrıca server Olimpia Dmglerin az olması normal yani.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve/Sir_Sparhawk
Class:Archmage/Assasin
Server:Beramus/Olimpia
Lvl:62/51
Np:205.xxx/560
Klan:Adren4linE/Adren4linE (for ever)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 12 Aralık 2005 21:53 tarihinde demiş ki:
said:
_KoRn3R0th_, 12 Aralık 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
çok ezik damge bunlar nasıl öldün arka arkaya 10 -15er damagemi veriyolar???çok garip geldi...

3 kişiydile ayrıca sorun kaçtane vurdukları değil, görünmez olmaları.

Meraktan 30 saniye ortalıkta koştum sonra baktım olmuyor vurmaya devam ediyorlar pes ettim :)

Ayrıca server Olimpia Dmglerin az olması normal yani.

arkadasim bariz lag bu
bazen oyunda takilmalar oluyor tabi sen bu arada light feetle basip gidiyosun ama aslinda daha gerilerdesin; servera light feetle vites atip firladigin verisi gitmedigi icin sen kendi ekraninda ayri diyarlarda serverda ise baska diyarlarda oluyosun
iddiaya girerim ki sen bu arada deli gibi pot da basmissindir ama hicbirini icmemistir cunku upload duruyor bi kac saniyeligine
ha nerden biliyosun dersen aynisi bana cooook oldu :| ne town cekebiliyosun ne pot iciyosun ne de kacabiliyosun moradonda lvl 50 adamla kecoon warriorlara yatiyodum az daha bu yuzden :) pookalara ise yaklasik 10-15 kere yattim :/[signature][hline]its too quiet here
Sosyal ağlarda paylaş

S_A_W bir archery dir...
adam ı ya cz de 5 li ok atarken gm den yardım isteyenlerı goruyom ..

yada abyss de burning lerde goruyorum..
birde duvar arkasına gecmesı yok mu..[signature][hline]Name : _DT_
Clan : Game_oVer
Server : Beramus
Lvl : 61
Job : karma mage

Name : ProLogic
Server : Beramus
Clan : Game_oVer
Lvl : 59
Job : Ranger (assesin)

drop itemlerim sılındı ve fınısh oyun
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bunda ne var allah askına adam r yapmıs arkasından skill vurmus bunu herkez yapıo ne kospu ne programı eger program olsa 5 skill bırden vurur orda aynı kısnın 5 skili bırden vurdugu gorunmuyo.[signature][hline]PARA CİMRİLERDE , SİLAH KORKAKLARDA , KARARDA ZAYIFLARDA OLURSA BU İŞ YÜRÜMEZ ABİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...