Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARES'TE CYPER GİBİ OLSA NE YAPARDINIZ??

mqkosu

Öne çıkan mesajlar

beyler madem böyle herkez şikayetçi. o zman 1 hafta içinde ares cyper gibi olacak. şu anda innde piyasa sürülmek üzere bir sürü ib+10 raptor vs vs ....... eğer derseniz bunu neden yapacaksın diye.oyunda kankam kardeşim bildiğim arkadaşın biri beni ib +8 için sattı. maden ares te böyle item sıkıntısı var o zman bizde çözelim.bakalım nychris yada diğerlerinin yada gm lerin gücü yetecekmi.. size ben yine burdan yer ve tarih vereceğim aynı anda 10 merchantta shard +9 lar ve ib +10 lar dolaşacak...eğer inanmayan olursa msn adresim [email protected] ss yollayabilirim.... k2 network artık bunu hak etti.kendimi asla hacker yerine koymuyorum.sadece oyunu yapan salaklar birşeyi unutmuşlar.. istedikleri kadar anti dupe patch çıksın onarılması imkansız. oyunda yaşanacak kargaşa için hepinizden özür dilerim.umarım daha güzel bir oyun bulur onu oynarız..
Sosyal ağlarda paylaş

ares ve diğer serverler k2 nin malı değilmi cyperde olanlar oradada pek tabi olur oluyordurda. Cyperde ayyuka çıkaranların serverin bkunu çıkarmak gibi bir amacı var herhal. Bu diğer serverlere niye sıçrayamasın diğer serverlere kurşunmu döktürdüler muska mı yazdırdılar. Ke kurtlar vadisi gib oldu valla
Sosyal ağlarda paylaş

Cyperde GM olsa ne yapabilir 7 den 70 e neredeyse herkezde var bu itemler şuan. arayıpta bulunmayacak kadar bol item ben inanamadım gördüklerime uplanmış + takılar shlller, silahlar staflar vsvs gm ne yapacak tüm oyuncularımı banlayacak tüm itemlerimi silecek yok yok 100 gm koysalar şuan bi bk yapamazlar. Biri 3000 tane blue treasure kutusu var bende diyor yuh diyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo aramaya gerek yokki k2 nin yapmiş olduğu bi program var adminstools die oraya girip tüm +7+8 itemleri silebilirler paralari falan nne isterse ama dediğim gibi GM yokki adminde ilgilenmiyo bence orası biraz atraksyon server i gibi xD[signature][hline]server:ares
LVL:62 %0.23 :P
Elemental lord
np:100k+
clan:Satanic

:::::::::Aines For Ever::::::::::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...