Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aresde 1 haftadan sonra...

bur0

Öne çıkan mesajlar

ewet arese döneli 1 hafta oldu server baya bi bozulmus
eski tanidiklarimin cogu yoktu sordugumda ben yemis yeniden kasiyor hacklenmis sifre magduru basliyorum anlatmaya dün lamiros cektiler partime parti güclü degil bende onu aldim yakinimda duran kospcuya cektim kullandigim icin kesecegini biliyodum yaninda 3 healer var yani adam kesti nese sora pmden küfür etti nese hakkettim dedim gectim gece ashlerin arasina girdik 2 kisi ash kesiyoruz archeriz.biri geldi lvl 62 nickini hic duymadim vurabildigi kadar ashe vurup dibimizde görünmez oluyordu bende dogal olarak sövdüm 51 lvlde town ceksem ne olacak ölsün gitsin ben 60 lvlde rez kullanmiyordum düzgün adama sövdüm 62 oldugunuda ögrendim dedim baya bi sövdüm bu sefer kospla kasmis ben orda normal kesiyodum tepem atti resmen
dün gece bi clana ks yaptim:Ddts kesebiliyormuyum diye bakiyim dedim lvl 52 olmustum buffcu party atti gene nickini hic duymadim 1500 buff 200 ac veriyordu nese biraz ks yaptim adam bana dedi pelerin takmissin adam olamamisin bu laf koydu tabi dogal olarak eziqsin sen dedi bende ewet eziqim dedim sora party lideri pm atti oyun icin sövmeye degmez rica ediyorum ks yapma diye bende özür diledim ve sadece bakmak icin yaptigimi söledim oda tesekkür etti 5 dakka sorada gelirmisin dedi tamam dedim beraber kesmeye basladik 59 olacakmis onunda nickini hic duymadim bu arada:D nie bu nickini hic duymadiklarim yazdigima gelincede kardesim ben subatta basladim buro nicki ile haziranda yada temmuzda nova atiyodum ve 40dan sora full harpy yaptim a3 s2de bu kadar hizli kasamadim ksciler orayi ögrendiginde 56 filandim 50-56 arasi her gün 1 lvl aliyodum düsünün 56-60 arasini 10 günde almisimdir bazen 2 güne bazen 3 güne 1 lvl aliyordum ve 0 premiumla yapiyodum bunu ksciler o zamanlar nadir geliyordu oranin en tatli exp yiyenlerden biriyim ben aresden gideni 3 ay oluyor bu kadar adam +60 nasil olmus anlamadim gitti anlicaniz bence aresde bozulmus parasiz gezen adamlar full shell dösemis üstüne pehhhhh[signature][hline]nick:Mysterious_Eko
clan:-
server:ares
lvl:50
np:0
geliyorum ulaaa:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...