Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2006 Dünya Kupası kura çekimleri...

LoWNeR

Öne çıkan mesajlar

trt olur heralde[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

angolayı gorunce utandım[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere TrT'nin yayınlamaması çok normal sebebi ise 2006 Almanya Dünya Kupası'nı Trt değil Atv yayınlayacak.Bu ayıp Atv'nin bir kere bunu bilmek lazım.

Eurosport'un ve BBC World'un gruplar hakkında ki yorumu C grubunun "Ölüm Grubu" olduğunu belirtmesi ki bende bu konuya katılıyorum.

En rahat ve kısmetlı takımlarda Fransa ve Almanya gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Peh Trt'nin vermediği bir dünya kupası bence boş olur. Çünkü dünyada dünya kupası maçlarının tamamının yayını yapan tek kanal TRT'deydi. Çünkü çok kanallı olması avantajını kullanıp aynı anda başlayan maçları diğer kanalından veriyordu. 1982 den beri dünya kupası maçlarının bir tanesini bile kaçırmadan izlemiştim. Bakalım ATV de 63 maçın hepsini verebilecek mi? Tabi ki hayır.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

Sırbistan&Karadağ elemelerde en rahat dünya kupasına katılan takım oldu..Arjantin ve Hollanda gibi ekolleri zorlar bence ki gurubun 4. takımı Fildişi sahilleri'nde Drogba gibi bir oyuncu var tehlikeli bir takım bence Afrika elemelerinde en iyi performansı onlar gösterdi..[signature][hline]D'akmor
so 80's

Remember yesterday..
Walking hand in hand
Love letters in the sand..
I remember you
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Almanya ev sahibi,bütün Alman kulisi şartlanmış durumda başarıya Costa Rica her ne kadar pozitif futbolu iyi oynarsa oynasın Almanya'ya rakip olamaz 2006Wc'de..Dostluk maçı olsa belki...Polonya'yı gurup maçlarında gördük fazla söze gerek yok bana göre en kaliteli kadroya sahip İngiltere'nin de bulunduğu zor bir guruptan kolay çıktı..Ama Polonya-Costa Rica maçı ters ekollerin maçı zevkli olabilir ama en kötü Polonya berabere kalır o maç..Ben Polonya'nın yıllar önceki dünya 3.lüğü başarısına yakışır bir futbol oynayacağını ve oldschool futbol'un Çek Cumhuriyeti ile beraber bu kupada temsilcisi olacağına inanıyorum..[signature][hline]D'akmor
so 80's

Remember yesterday..
Walking hand in hand
Love letters in the sand..
I remember you
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...