Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

15oo BuFF ScRooL HaKKınDa

DaWoLL

Öne çıkan mesajlar

Ya uzun zamandır takıp edıorum sureklı aynı sey oluor bılmem sadece benım mı basıma gelıor scroll acıorum oyuna gırdıgımde herhangı bırseyden ya dc oluorum ya oyundan cıkıp yıne gırıorum ama her gırıs cıkısta scrolumdan ya 3 dakka ya 4 dakka kadar kayboluor ne oluor bu yok ke nın kasasına yardım mı kesıorlar bızden vergıyemı tabı tutuorlar belkı kucuk bırsey ama bu oyun zaten kucuk ıncelıkler ustuen kurulu bılgısı olan varmı yazarsanız sevınırım..[signature][hline]SıKıLdım BuNLardan BayaR Abi...
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef ki öyle
Ama senden yine 3 - 4 dk az gidiomuş şükret benim bikeresinde 17 dakika gitti
hatta bi kerede savaştayken dc oldum çok iyi hatırlıyorum dc verdikten sonra baktım 27 dakika vardı ve oyuna ertesi gün girdiğimde bi baktım scroll lar gitti acaba geri mi alındı server diye scroll sayısına baktım gerçektende scroll lar bitmiş .
Bide gate lerden geçişte bak 1 veya 2 dakika kesin gidio.
Misal moradon dan cz ye gitme sürem 30 saniye diyelim bilg kastı. ama en az 2 dakika sı gidio[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

bu onlar için bir sorundan ziyade daha çok iyi bişi olarak gözüküyodur.
kaldıki sorun olarak görseler bile o kadar çok açık varki onları düzeltmeden bunları düzeltmeleri biraz salakça olabilir.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...