Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares'te edit char olur mu?

Öne çıkan mesajlar

said:
Cr0w292, 12 Aralık 2005 16:48 tarihinde demiş ki:
hemende illegal demeyin be adamın itemlerine :)
belki tanıdıkları,clandan falan wermişlerdir.yada başka char ı wardır ares de daha önceden :) adam da np olmaması cz e girmedgindendir daha yeni 70 olmuş anlaşılacagı

+8 shell set ,+8 raptor ,uniqler? Clandan vermişler? >.< buram buram illegalite.[signature][hline]Mutlu ol Yeter mode : On
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OffLine, 11 Aralık 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
Nireas 70 Blade Master 2080

2080 np li
ismini ilk kez duyuyorum. TnT klanında bu şahıs. Necidir, kimin nesidir bilen varsa yazıversin de biz de bilelim.
offline nireas benim elmoraddayken arkımdı. o adam 63 level ikin goblin ve glave +6 ile gezerdi param yok die ağlardı. bi gün geldi full +8 shell raptor +8 unique en banan takılar wardı üstünde kardeşi okçu war perceas onada iron bow +8 chitin +8 ler falan GMDen item aldılar bunun karşılığında 2000$ ödediler :D adam A2 aposdan asla çıkmadı günde 15saat falan apos yapiodu nerdeyse :) niye cz'ye gitmediğini sorduğumda 70 olmadan asla cz'ye gitmeyeceğini söyle :) o charda edit yok. sadece para ile GM'den item aldı. ben 60level ikin o da 63 dü zannerdersem temmuz veya hazirandı 63 level olduğu zaman[signature][hline]nick:stratavorious(paladin)
nation:dönme :)
clan:nothing
level:67
np:up up up :P
server:ares:D
durum:go go go 70 :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı GM lerin adalet için değil para için oyunu yönettikleri anlaşılıyor... Öyleyse kimseyi illegal itemi var diye banlama hakları kalmıyor...[signature][hline]Server: BeramuS
Nation: El Morad
Job: Rogue (Okçu yanii ;) )
Level: 61
Nick: Söleyemem :)
Level: 59
Nick: VaniLLa_GirL
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OffLine, 11 Aralık 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
senin anlama sorunun mu var? ben gördüğümü yazdım ve bilgi istedim. kimseyi edit char diye suçlamadım. 70 levelli birinin 2080 np olması garibime gitti ve bilgisi olan varsa yazıversin dedim. insanı soru sorduğuna pişman ettiriyorsunuz.

full time lvl 1 den itibaren kafaya 70 kasmayı koyarsan ve durmadan lvl kasrsan 70 olurusun ...np kasmassın tabiki çünükü ztn full time lvldesin aposta gelen orcları kese kese anca 2.1k olmuştur np ama bu adam sonra np kasmaya başlar...aslında en mantıklısı bu ancak tabiki biz türkler sıkılıyoruz 60 olup czye akıyoruz lvl aksmayı unutuyoruz serverda yığınla türk var ancak 1 tane lvl70 türk var^^(ares)2.3. yolda...

Şimdi bazıları cyper ve beramusta var dicekler ama kospla 3 ayda kasılan 70 lvl deersizdir.....[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_stratavorious_, 12 Aralık 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
said:
OffLine, 11 Aralık 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
Nireas 70 Blade Master 2080

2080 np li
ismini ilk kez duyuyorum. TnT klanında bu şahıs. Necidir, kimin nesidir bilen varsa yazıversin de biz de bilelim.
offline nireas benim elmoraddayken arkımdı. o adam 63 level ikin goblin ve glave +6 ile gezerdi param yok die ağlardı. bi gün geldi full +8 shell raptor +8 unique en banan takılar wardı üstünde kardeşi okçu war perceas onada iron bow +8 chitin +8 ler falan GMDen item aldılar bunun karşılığında 2000$ ödediler :D adam A2 aposdan asla çıkmadı günde 15saat falan apos yapiodu nerdeyse :) niye cz'ye gitmediğini sorduğumda 70 olmadan asla cz'ye gitmeyeceğini söyle :) o charda edit yok. sadece para ile GM'den item aldı. ben 60level ikin o da 63 dü zannerdersem temmuz veya hazirandı 63 level olduğu zaman

ben biliyom _stratavorious_ sende edit charsın Hiç czde görmedim :D ben sanki czde görmeyince adama edit char diyorlar edit :D karakota yı ben lvl 70 öncesi pek görmedim oda edit :D :P[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar np ve lvlin ne alakası var. İnsane mage örneğini veriyorum hep. Adam mageydi paper birde düşünün. Lvl 69.90 iken 10 k npsi vardı. Ve o 10 k sadece bunlar harpy kasarken gelen orclardan olmuş.Adam iki sawaşa gitse 1 nova atsa 10 k alır yahu. adam sırf lvle abanmış. Sonra np kasacam demiş...Bu adamda öledir...Nefalatın lvl 65'e kadar npsi yoktu... Ama sonradan geldi ve kral oldu. Ben lvl 62 iken 10 k np ile dolaşıyodum. Np mesele bir şey değil ki. CZ de takıl her gün 3-5 k minumum alırsın item ve lvl varsa...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 12 Aralık 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar np ve lvlin ne alakası var. İnsane mage örneğini veriyorum hep. Adam mageydi paper birde düşünün. Lvl 69.90 iken 10 k npsi vardı. Ve o 10 k sadece bunlar harpy kasarken gelen orclardan olmuş.Adam iki sawaşa gitse 1 nova atsa 10 k alır yahu. adam sırf lvle abanmış. Sonra np kasacam demiş...Bu adamda öledir...Nefalatın lvl 65'e kadar npsi yoktu... Ama sonradan geldi ve kral oldu. Ben lvl 62 iken 10 k np ile dolaşıyodum. Np mesele bir şey değil ki. CZ de takıl her gün 3-5 k minumum alırsın item ve lvl varsa...

benim dedidğimde bu işte...[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Graveyard, 12 Aralık 2005 18:34 tarihinde demiş ki:
70 e kadar kasıp itemlerimi illegal yapınca değer mi kazanıoyurum? Bu konuda bile dolaştırıp dolaştırıp cypher a bok attınız yani.

oh tabiki beramsu and cyper is the best^^
omg cyper ve beramusta aresten çok lvl 70 var nasıl oluyosa bu??çamur deil gerçek bunlar janum anla!!
3 aylık serverda 70 adam varsa bu işte kosp veya edit parmağı vardır kapiş????anladınmı?[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

ee aksini idaa eden kim? sadece her + unique görünce akla cypher gelmesine takılıorum ben. Bak areste de illegal bi ton şey var. 3 ay da 70 lvl olan adama hoca demioruz bizde. Olimpia da kasıorum ben. Cypher dada arada girip hb+9 umla ve +unique lerimle o edit dediğiniz aga ağzıyla konuşmayan saygıyı bilen adamlarla cz yapıorum ve zevk alıorum. sana kapiş[signature][hline]Renk Değiştiriyoruz
Coming Soon..
Sosyal ağlarda paylaş

peki aranızda :vain: ( yanlış değildir inş.) isimli orc warrioru tanıyan varmı.
klansız tek dolanıordu dün cz de. gece 12 1 falan 6 kişilik parti ile girdik buna yarımızı kesti yarımız zor kaçtık ve bu adam bana(lvl 63 warriorum 1100 def var scrollu) 1120 vurdu. 2 defa 1000+ vurunca pot bastım town çektim 3 kişiyide almış o arada.
Monsterkill bana max 700 800 vuruor bu adam nasıl 1120 vurdu anlamadım.
hasılı tanıyanınız varmı kimdir nedir lvl i namechange yapmışsa eski ismi falan???
Sosyal ağlarda paylaş

vain adlı adam arkadaşa 2 kere arka arkaya 2k damage vurdu (HP si 5k sakın şaşrmayın nasıl 2 tane 2k damage yer diye o günlük HP abanmış :D , paper mage üstelik 300def scrol ve debufsuz) oda inanamadı ve ilk defa görüyodu... ha 1 tanede türk vardı ilginç bi nick i vardı oda parti kesiyodu resmen....

[Bu mesaj LordSevo tarafından 12 Aralık 2005 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
manicodil, 12 Aralık 2005 19:27 tarihinde demiş ki:
peki aranızda :vain: ( yanlış değildir inş.) isimli orc warrioru tanıyan varmı.
klansız tek dolanıordu dün cz de. gece 12 1 falan 6 kişilik parti ile girdik buna yarımızı kesti yarımız zor kaçtık ve bu adam bana(lvl 63 warriorum 1100 def var scrollu) 1120 vurdu. 2 defa 1000+ vurunca pot bastım town çektim 3 kişiyide almış o arada.
Monsterkill bana max 700 800 vuruor bu adam nasıl 1120 vurdu anlamadım.
hasılı tanıyanınız varmı kimdir nedir lvl i namechange yapmışsa eski ismi falan???

O GM'in 2 saatliğine bir arkadaşı için eğlenmesi adına açtığı bir chardır. Adam askere gideceği için 2 saatliğine bir char yaratıldı ve silindi. Üzerindekiler +10 shell set elinde +10 raptor ve bütün uniqleri +5. Ayrıca bütün statsları 255.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız ve yanlız bir şeyin altını çizmek isitiyorum somethingsmells adlı şahısın eski ismi someonespecialdir ve bu adam edit deildir ncs attı çarına sadece ve şöyle bir açıklama yapayım biz d.tümüz b.klu iken ben 55 ::ujio:: 60 iken bu adam lvl 67'ydi ve hala 67... npside o zmn için 150k idiki buda yüksek bir rakamdır... şimimidi ise 600k küsür ::xpici7i1:: in kankasıdır tmm gral dupe yaparlar bunlar ve unforgiven clanını kurmuşlardı zamnındaki bu clan çok ünlüydü çooook eskiden...
Bu adama edit deyip durmayın pislik combo ve hayvani damage veriyo die edit yapmayın 2 dakkada...
inanmayan ::xpici7i1::e sorabilir...(xpcinin ismini unuttum ama tam böleydi herhalt)[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...