Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knıght empire da sona eriyor!!!!

__defuld

Öne çıkan mesajlar

bundan yaklaşık 8 ay önce oyunla ilgili cok az problem yaşanıyodu yaşanan sorunlardan en büyügü bana göre oyunda lag olmasıydı ke diye yeni bir sürüm söylentisi cıktı ve knıght empire adını alan bi sürüm karşımıza cıktı keşke cıkmasaydı bu sürümün gelmesiyle arkasında birsürü sorunuda beraberinde getirdi evet lag sorunu cözülmüştü artık ama humanlarda clan kurulamıyo şifresini degiştirmek isteyen char sahipleri madur oluyor oyundaki insanların seviyesi hala düşüyor herkesin agında Aga gibi ne oldugu belirsiz bir kelime ve agza alınmayacak bir sürü argo kelimeler..şu an oyunu kontrol ettigini sanan Gm arkadaşlar bulundugunuz yer sizin kaldırabileceginiz bir yer degil bırakın bilen kişiler yapsın( oyunda tanınmış kişiler size yalakalık yapıyor diye korumayada calışmayın adalet diyosunuz adaletin ne oldugunu anlayamamışınız veya anlayış şekliniz cok farklı).sözü daha fazla uzatmadan artık bu oyunda zevk alınacak bişey kalmadıgına inanıyorum ki bunuda oyunda kimlerin kaldıgı herşeyi gözler önüne sürüyor(soulslayer,Bobert,F9Devilvs)
Sosyal ağlarda paylaş

Eeee bunlar yaşanıyo diye ben oyunumu bırakıcam küfür vs duymak istemiyosan kapa pm i her şeyi duyma hiç bişiy git cz de yapabildiğin kadar action yap kaliteli adamlarla olsun bitsin zevk almaya bak yani her şeye kötü tarafından bakma.. İnceldiği yerden kopsun.[signature][hline]Name: Genuine
Nps: 69xxx
Clan: A_FEW_GOOD_MAN
Server: Ares
Ben ne assasinler gördüm Hp mi cekemeden town cektiler.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afrodisiac, 12 Aralık 2005 13:07 tarihinde demiş ki:
Eeee bunlar yaşanıyo diye ben oyunumu bırakıcam küfür vs duymak istemiyosan kapa pm i her şeyi duyma hiç bişiy git cz de yapabildiğin kadar action yap kaliteli adamlarla olsun bitsin zevk almaya bak yani her şeye kötü tarafından bakma.. İnceldiği yerden kopsun.

BU İNSANA KAFASIZ DEMEKDEN BAŞKA BİŞEY DİYEMİYORUM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Graveyard, 12 Aralık 2005 13:07 tarihinde demiş ki:
bu adamları beğenmiosan onlar gibi kasar onlar kadar iyi olur oyunuda sen yönlerdirirsin o zman yada gelir Cypher a 1 haftada onlar büyük saygı duyarsın.

ARKADAŞIM BENİM AMACIM OYUNU YÖNLENDİRMEK VEYA BANA SAYGI DUYULMASI DEGİL KONU OYUNUN CIGIRINDAN CIKMASI DEMEK İSTEDİGİMİ SİZİN GİBİLER ANLAYAMIYO TABİ
ÇÜNKÜ KAFA YOK
Sosyal ağlarda paylaş

Greyhawk gibi bir Türk düşmanı Runar warda commandan Türklere saatlerce hakaret eden bir adam dupeden ban yiyor ve banı açılıyor..Daha fazla öteye gitmeye gerek yok.Bu adamın banı şak die açılıyor..ama şifre sorunu yaşayan hakkıyla kasmış bircok insan ve emeğiyle aylarca uğraşan Nefalat gibi bir insan boş yere ban yiyor kimse tınlamıyor.işte serverin Ke nin içler acısı hali..[signature][hline]LvL :61
Server:Ares
Irk :El Morad
Paper MAge
Np :np :)
CLan :CASTLE
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Braweheart, 12 Aralık 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
Greyhawk gibi bir Türk düşmanı Runar warda commandan Türklere saatlerce hakaret eden bir adam dupeden ban yiyor ve banı açılıyor..Daha fazla öteye gitmeye gerek yok.Bu adamın banı şak die açılıyor..ama şifre sorunu yaşayan hakkıyla kasmış bircok insan ve emeğiyle aylarca uğraşan Nefalat gibi bir insan boş yere ban yiyor kimse tınlamıyor.işte serverin Ke nin içler acısı hali..

sonunda ne anlatmak istedigimi anlayan arkadaşlar cıkmaya başladı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...