Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3.kez Aynı Kişi tarafından hacklendim Gm help

RapsoDY

Öne çıkan mesajlar

said:
Fatboys, 12 Aralık 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
Sen ne diyon ya rapsody DoGuKaNı bulsan ne yapacan gel kayseri haberdonanimda açik adresimiz çıkmıştı resmilerle al ordan burdan kafa tutmana gerek yokonun senle işi yok en büyük ideali jade :D sen bizim cafeyede gelmiştin..hatta..!

mail adresinide degiştir.. cafeden girmişsen mailde gitmişdir =)[signature][hline]KaDıNLaR 4 HaYVaNa BaYıLıRLaR; YaTaKTa 1 KaPLaN,KaPıDa 1 JaGuaR,üSTLeRiNDe 1 BiZoN Ve BuNLaRıN TüMüNü oNLaRa SaĞLaYaCaK 1 EŞŞEK=)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fatboys, 12 Aralık 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
Sen ne diyon ya rapsody DoGuKaNı bulsan ne yapacan gel kayseri haberdonanimda açik adresimiz çıkmıştı resmilerle al ordan burdan kafa tutmana gerek yokonun senle işi yok en büyük ideali jade :D sen bizim cafeyede gelmiştin..hatta..!

o biraz zor işte canım :D[signature][hline]_YA OLUCAK YADA BIRAKICAĞIM_
Sosyal ağlarda paylaş

Oldu.Al adresi git.
Ulan ne biçim adamlarsınız ya.Hiç te utanma yok werirse gidecekmisin onu da harbiden merak ediorum ayrıca ben hayatımda "Adresini wer gelecem" lafı kdr aptalca we gereksiz birşey duymadım.
Bu kdr düştük mü ya...[signature][hline]"Ümit, gerçeği reddetmektir.Bu atın önünde sallanan, boşu boşuna atın ona ulaşmasına neden olan havuş gibidir."
Raistlin Majere
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...