Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avukat arkadaşlar yardım

_buyuk_

Öne çıkan mesajlar

ben şimdiye kadar her ay düzen li servis aldım toplam 200 dolar yatırdım ve şimdi de servis almış olmama ramen bu şifre rezaleti yüzünden oyuna giremiyom ve oyundaki itemlerim hack vasıtasıyla alındı alanıda buldum ko yu ve sanal dolandırıcılık yapan bu sahsa karşı tazminat davası acmak istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

avukat arkadaşlar yapılabilecek bir şey varsa ortak birleşerek tek bir dava üzerinde uğraşalım yük bir insan üzerinde kalmaz mağdurlar adı altında gibi bir şey olur tabi olanaklı ise[signature][hline]Beşiktaş bir eşkiyanın hayata itirazıdır..Susarsa çatışma,konuşursa savaş,yazarsa destan, severse DEVRİM olur
Sosyal ağlarda paylaş

Hakimin karşısına çıkıp '' aga itemlerimi geri istiyorum pls ' mi diceksin? Bırakın bu işleri ya .. Tamam hakkını arıyosun iyi hoş ama ne biliym bi oyun için çok gereksiz ve saçma.. Hele hele bi oyuna para yatırmak.. Yine de saygı duyuyorum abi ne diyim..[signature][hline]Knightten Önce :
1- çok kroydum hiç bişeyden anlamazdım
2-Karıyla kızla işim olmazdı çünkü çok tipsizdim
3- Saçlarımı ortadan ikiye ayırır hiç fırçalamazdım
4-Alem nedir bilmezdim akşam 18.00 oldumu evdeydim
5-Hiç kız arkadaşım olmadı..
6-Arkadaşlarım hep benimle 'dört göz' diye dalga geçerdi
7- Cebimde en fazla 5 milyon olurdu

Knightten Sonra :
1- Hiç bişey değişmedi :D

ShadowHunter
Olimpia
n00bz
lvl5x
Sosyal ağlarda paylaş

dava acsan bıle bısey yapamazsın cunku benım bıldıgım bısey war herhalde oyuna baslarken hanı kabul edıyorum dıye bısey dıyodu.orda soyle yazıyor olmalı:''oyunu k2 network e aıttır oyuncunun hıcbır hakkı yoktur char uzerınde'' yanlıs hatırlamıyosam bole olmalıydı![signature][hline]Name : Simokin
LvL : 60
Class : Shadow Vain
NOT : Invalid Password Magduru:(
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen bu konu konunun profesyoneli iyi avukatlar tarafından tartışıldı. Sonuç olarak bu işten bir neticeye varılayacağında bizzat konuya yektin avukatlar karar verdiler. Arama yaparsan konu ile ilgili güzel ve bilgilendirici topiği bulabileceğini sanıyorum

Edit: Hatta ahanda buldum. Güzel güzel okursun

http://forum.paticik.com/view.php?id=162156

[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...

[Bu mesaj bilinc tarafından 11 Aralık 2005 19:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahauahua kasma bu kadar. dava fln açamassın bi akıllı sen değilsin. seni yüklerken Next > Next > Next diye geçtiğin kısımda sana tonla şeyi yutturuyolar haberiniz yok. geçmiş olsun[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...