Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kosp un zararlarından biri daha

DownTown

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Pred4tor_ aka Arcangelmerlin bu oyunda tanıdığım en dürüst adamdır.(evet ingilizcesi korkunç bide ventten duysanız ;) )

8 aydır aynı adamlarla beraberim ve sadece bir oyun olduğunun bilincinde olduğumuz için acaip keyif alıyoruz. Bu güne kadar başımıza bu tip olaylar çok ama çok az geldi çünkü yeni adam hemen hemen almıyoruz. Olay sayısı bu kadar az olunca duble koyuyor insana bu tip şeyler.

Sadece bir oyun olduğunu anlasak hepimiz bu mokun çok daha keyifli olucak işler.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:205.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 11 Aralık 2005 08:25 tarihinde demiş ki:
attı bile aq ya delircem adama yazdığım ve onun bana yazdığı şeyleri screenshot alsaydım keşke yaa
adam geliyo
oe man drop pls diyo ben diyom ingilizce anlatıyom derdimi adam gelmiş im not child man drop plss elixir trade me diyo walal delircem yaa adam sry man dedi clandan attı zikicem böyle işi ya wallahi delircem

Tabi canım, sen delirdiysen kim takar pati forum kurallarını. Aman sakın takma, istediğin kadar küfür et, madem sinirlisin en doğal hakkın bu, sıva iyice foruma bir de tüy dik üstüne.

Hadi hep beraber arkadaşlar, durduğumuz hata, yeter ki sinirli olalım, istediğimiz kadar küfür ederiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kosp açıyorum çünkü zamanım yok diyorsun (tabi kendince haklı olduğun yanları yazmıyorum). Bu oyun internetten oynanan bir oyun, online. Ben başlayalı 7 ay oldu fakat 6 senelik bir oyunmuş bu. Anlayacağın oyun kaçmıyor, yerinde duruyor. Lvl atlamana az kalmışsa veya bulunduğun lvl dan sıkıldıysan bazen inat edip saatlerce oynayabiliyorsun. Lvl kasmanın, np kasmanın acelesi yok. Ki oyun da bunu sana hissettiriyor. Lvl leri aştıkça yol uzuyor. Kısaca sonu yok. Sonu olmayan bir şey için neden acele edilir ki. Günde 2 saat oyna temiz oyna. Ne kaybedersin.[signature][hline]Dies
Karus
Shadow Vain
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...