Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kosp un zararlarından biri daha

DownTown

Öne çıkan mesajlar

biraz önce dt çıkmıştı clanla geldik yarım saat uraştık kestik ama ben kosp açmıştım ve bütün itemleri toplamak yerine sadece seçtiğim itemları topla demiştim elixir çıktı bana geldi inventoryde oynatamıyodum merchant yada trade e koyamıyodum clan lideri istiyodu paso clan grade 3 ama görevi yapamıyoz :( sonra relog yapıyım dedim relog yaptım bu sefer inventoryde elixir yok :(:( sonra alt f4 bastım giremiyom oyuna girsem lidere ne dicem ztn hepsi ispanyol anlamıyolar give me give me diyip duruyolar ya aq olsa vereyim yok ama inventoryde :(:(:( napçam ben şimdi[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Clan : Adren4linE (espanol rulez...)
Level : 53
Nps : 3***
Job : Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

attı bile aq ya delircem adama yazdığım ve onun bana yazdığı şeyleri screenshot alsaydım keşke yaa
adam geliyo
oe man drop pls diyo ben diyom ingilizce anlatıyom derdimi adam gelmiş im not child man drop plss elixir trade me diyo walal delircem yaa adam sry man dedi clandan attı zikicem böyle işi ya wallahi delircem[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Sosyal ağlarda paylaş

attı bile aq ya delircem adama yazdığım ve onun bana yazdığı şeyleri screenshot alsaydım keşke yaa
adam geliyo
oe man drop pls diyo ben diyom ingilizce anlatıyom derdimi adam gelmiş im not child man drop plss elixir trade me diyo walal delircem yaa adam sry man dedi clandan attı zikicem böyle işi ya wallahi delircem[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Sosyal ağlarda paylaş

ya ztn öyle kosp deil 3günlük deneme olanı koxp yani son günü ztn lamia kesiyodum dt varmış orda clanı çağırdım lider clan lideri oldu elixir bana geldi relog yaptım kayboldu ya inanmıyo adamlar wallahi delircem elixir staff diye clan kurcam[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Sosyal ağlarda paylaş

ya adam deli ediyo beni hala asist ler geldi maribel fln beramustan bilen varsa adam gelmiş elixiri aldın kaçtın tabi mutlumusun fln diyo yaa walla düzgün bi clan bulamazsam satçam beni iron x i alcam bi elixir vercem lidere al aq diyip geççem beramusa ii insanlar tmm da bide ingilizce örenseler anlaşçaz aq[signature][hline]Name : MaDDaFaCCa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...