Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

K2Network alay ediyor.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

önce şifre değiştirme işleminde bulunmamama ragmen şifremi değiştirdiler. şimdi karakterdeki mail adresinin forgot passwordda uyuşmadıgını söyluyor. ulan kim değiştirecek mail adresini. illaki dolar verip mi açtıralım. ama yok tek kuruş vermem bu zibidilere, bagrıma taş basarım isterse silinsin çar, tek dolar vermem. insan müsveddeleri. bizi koyun zannediyorsunuz ama hepimiz değiliz. amerikadaki kuzenimden sitesini incelemesini ve hukuki olarak neler yapabileceğimize bakmasını istedim. inceleyip cevabını verecek. gerekirse amerikadan hukuki mucadeleye başlamayı düşünüyorum. şirketi toptan kapattırabilirsem ne mutlu bana.
soyguncular sizi.[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu oyunu bırakıyorum Guildwar ra başlıcam yalnız bu ke2 nin peşini bırakmıcam hukuki yoldan deyil yasadışı yoldan hepiniz hatırlarsınız fifa nın bize yaptıklarını ve fifanın sitesine neler yaptımızı türk hackerler tehlike saçmaya devam edicek

bi kaç tanıdığım arkadaşım var aklımda bir çok şeyler var ama bunu gerçekleştirmeye uğraşıcam yapabilirim inş[signature][hline]Nick:Georing
LVL:6x
Nation: ElmoRaD (Karus olmayı Düşünüyorum)
RaCe:Warrior
SRVR:ARES
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 11 Aralık 2005 11:12 tarihinde demiş ki:
önce şifre değiştirme işleminde bulunmamama ragmen şifremi değiştirdiler. şimdi karakterdeki mail adresinin forgot passwordda uyuşmadıgını söyluyor. ulan kim değiştirecek mail adresini. illaki dolar verip mi açtıralım. ama yok tek kuruş vermem bu zibidilere, bagrıma taş basarım isterse silinsin çar, tek dolar vermem. insan müsveddeleri. bizi koyun zannediyorsunuz ama hepimiz değiliz. amerikadaki kuzenimden sitesini incelemesini ve hukuki olarak neler yapabileceğimize bakmasını istedim. inceleyip cevabını verecek. gerekirse amerikadan hukuki mucadeleye başlamayı düşünüyorum. şirketi toptan kapattırabilirsem ne mutlu bana.
soyguncular sizi.
sen silkroad a devam et bırak bu çiçekli böcekli oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu oyun kadar problem cıkaran baska bir online oyun oynadıgımı hatırlamıyom valla ya bu nedir nasıl bir iştir bari dogru duzgun yapamayacaklarsa kepenkleri indirip gitsinler ya yazık gunah harcanan vakte bizim vaktimize de yazık onlarınkine de bole şirket olunmaz ki[signature][hline]Job : Shaman
Nation : Karus
Nick : Ulotrix_P
LvL : 4x
Race : Puri Tuarek
Np : 2xxx
Clan :n00bz
Server : Olympia
Sürekli güncellemeye çalışacağım
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse vallaha kapansada rahat etsek sigara bağımlılığından beter bu oyun..benim şifreyide hiç tanımadığım almanyadan birinin mailine yolladı site.msn ekleyip adamla konuştum şifreyi istedim..adam bile şaşırdı senin şifren mailime nasıl geliyor die.ben adama junk maile bak dedim orada bi şifre olacak herif beni hacker sandı :Dsen nerden biliyon dio :) Ke de rezilik diz boyu Allah hepimizin yardımcısı olsun.[signature][hline]LvL :61
Server:Ares
Irk :El Morad
Paper MAge
Np :np :)
CLan :CASTLE

[Bu mesaj Braweheart tarafından 11 Aralık 2005 11:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Braweheart, 11 Aralık 2005 11:29 tarihinde demiş ki:
Buyse vallaha kapansada rahat etsek sigara bağımlılığından beter bu oyun..benim şifreyide hiç tanımadığım almanyadan birinin mailine yolladı site.msn ekleyip adamla konuştum şifreyi istedim..adam bile şaşırdı senin şifren mailime nasıl geliyor die.ben adama junk maile bak dedim orada bi şifre olacak herif beni hacker sandı :Dsen nerden biliyon dio :) Ke de rezilik diz boyu Allah hepimizin yardımcısı olsun.
buda garip :=)[signature][hline]SERVER:Xighenon
NAME:GOLD_GANDALF
LvL:6x
NP:ZzZz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...