Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spikerler .. :(

Killer

Öne çıkan mesajlar

mesela tv8 ve ordaki spikerler. zorlamayla olmuyo işte. aldılar primier ligi resmen canına okudular. ntv deyken haftasonu işlerimi vallahi ing. lig maçlarına göre ayarlıyodum. hem maç öncesi sonrası programları hem maç anlatımı ntv bu işi dört dörtlük yapıyodu. şimdi spikerler bi acayip, maç anlatımları tuhaf, sesleri bile sanki radyodan anlatıyomuş gibi efektli geliyo çıldırttılar yahu adamı. tv8 güzelim ligi vallahi mahvetti okadar yani...[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nileppezdel, 07 Aralık 2005 21:27 tarihinde demiş ki:
Benim en nefret ettiğim spikerlerin taraf tutma olayını abartıp güzel futbola değer vermemesi ve hatta ırkçılık yapması.

Herhangi bir Türk takımı yabancı takım karşılaşmasında, milli maçlarda da, rakip takım oyuncusunun yaptığı muhteşem bir harekete hiç ses çıkartmayan spiker, bizim tarafın oyuncusu çok daha kötü bir hareket yaptığında "Muhteşem bir hareket, inanılmaz bir hareket, rakip şaşkına döndü" tarzı şeyler söylüyolar. Ya taraf tutsan da gerçekten iyi futbolu övmeli ve o kadar da iyi olmayan futbolu överken abartmamalısın.

Ayrıca dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama hakemler işimize gelen bi düdük çaldığında "Ve hakem faulü verdii!" diyorlar. Ama işimize gelmeyen düdük çaldığında: "Penaltı diyor Portekizli, İspanyol, Fransız, İngiliz, vs hakem. Olacak iş değil!" diyerek ırkçılık yapıyor. İşine gelince hakem oluyo, gelmeyince Portekiz'li hakem. abarttım mı bilmiyorum ama bana ırkçılık yapıyolar gibi geliyo.

+1 aynen öyle hocam. Sırf futbolda mı bu böyle sanki? :D
Sosyal ağlarda paylaş

ercan taner'in taç diyişini taklit edebilen kimseyi göremedim valla. teeeaaaaç gibi bişey çıkıyor ama çok da uzatmadan söylüyor.

ayrıca sabri ugan'a laf edenler seneye gelen gideni aratır sözünü iyi hatırlasınlar. star'ı doğan grubu satın aldı seneye ilker yasin CL maçlarını anlatacak..
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
gs nin bir maçınca ( bizim ümit davala o sıralar almanyada oynuyor ve forvette ümit karan var)

top bizim defanstan orta sahaya gitti ümit karan dokundu o sırada ilker yasin
"top ümit davalada"
"ee, evet biliyorsunuz ümit davala şuan almanyada oynuyor ve başarılı bir sezon geçiriyor"

bre ilker, insan pardon der düzeltip devam eder neden hep kıvırırsın yanlış söyleyince?
onu geçtim o sırada alman ligide daha yeni başlamış adam biakç maç yapsında ondan sonra başarılı sezon geçirsin[signature][hline]*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...