Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasil tradercilik yapicam help mii

Ani

Öne çıkan mesajlar

Bak bunu en üstteki topikten aldım falan. Keşke daha önceden başlık açmadan forumu bi araştırsan falan. Her zaman senden önce standart durumlarla karşılaşan kimseler vardır falan. Eğer stall (tezgah) açmayı soruyorsan o da direk topik olarak var zaten falan. Hepinizi seviyorum falan...

11-Trader oldum, şimdi ne yapayım?
Trader guild npc den white flag alıp trader olduktan sonra stableden level 20 at veya deve alarak merchanta gitmelisiniz. Eşyaları alırken en altta yıldız 1 tanedir. onu aşmamaya özen gösterin. 2 ve üstü yıldızlarda sizi daha çok zorlayacak NPC thiefler çıkar ve aynı zamanda player thieflerde saldırabilir. 5 yıldız bir kervanı koruyan 5-6 hunter yoksa o kervan soyulmaya mahkumdur. nitekim noob traderleri bekleyen player thiefler daha kapıda eşyaları çalarlar. Genelde en iyi yol alabileceğiniz adetten 1 eksik olarak en ucuz eşyadan 10 ar adet almaktır. Mesela deve için 11 x 10 adet white silk gibi. sefer başı 50-55k kazabilirsiniz. Eşyaları aldıktan sonra en güzeli geçen bir diğer kervanla birlikte diğer şehre gitmek üzere parti kurmaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...