Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vakit Geçmiyor

soulteam

Öne çıkan mesajlar

said:
bilinc, 09 Aralık 2005 02:48 tarihinde demiş ki:
Kirlilik yüzünden özür dilerim ama olsun ben yine açarım topiğimi......

saat gecenın 2 sı adam cagız ne yapsın acacak baska topic bulamamıs buraya acmıs canı sagolsun nıye azarlıyorsun kı adamı
bırak acsın bı tek o acmamıstı zaten[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %81,74
DeaTH_STaRe
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum 50 tane şifre topiği var birine kaynasan sen de kötü mü olur yeni bir topic daha açacağına. Bak anlayış gösterip silmiyorlar. Bari toplaşsanız şifre madurları olarak tek topicde bir araya gelseniz. Hem hit sayısı yüksek olur hem bir arada olduğu için herkesin takibi daha kolay olur.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

Benımde canım cok sıkılıo bi oyun ugruna arkadasını dostunu satan okadar cok kisi warki cevremde artık kaldıramıorm hani bole esyaları alıp duvara fırlatmak ıstersin ya ........ Nası dayanıcam bilemem
[spo1=Neki bu ?]AMA HAYAT DEWAM EDIO.;)[/spo]

[Bu mesaj Crydan tarafından 09 Aralık 2005 07:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tmm bilinc sorunu hallettım mrk etme uyku problemı cekıyormusum ondan canım oynamak ıstemıyormus 4 saatlık uyku bana yettı anlıcagın sımdı en bastan baslamıs gıbı dinç im

ayrıca bu topic i acma sebebim diger topiclerde bunun gıbı benzer bı sorun yoktu ondan actım araya kıyıya koseye hr zaman sıkıştırılmıyor sorunlar[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %81,74
DeaTH_STaRe
Sosyal ağlarda paylaş

Doğru diyorsun da düzgün bir iş yapamaz mı bu Türk milleti? Bir şeyin kuralı varsa illa ihlal etmesi mi gerekir? İnatla vazgeçmeden? Ve bunların hepsini bir yana bıraktım tamam yanlış yapıyorsun uyarıları dinlemiyorsun. Bunların hepsinin ötesinde bizim vatandaşımız uyarana da kızar. Ben burda her gün çeşitli uyarılar yapıyorum. Mesaj kutum küfürle doluyor.
İşte Türkiye'de en sevmediğim şey bu... Eğitimsiz ve cahiliz bu konuda gelişmek istemiyoruz. Eleştirilmeye gelemiyoruz. Ve en kötüsü de bu cahillikten rahatsız olmuyoruz. Ha Knight Online forumunda bu yazının anlamı ne diyebilirsiniz. KO'daki insanlar %90 bu tanımladığım tarzda insanlar zaten...

NOT: Bu yazım topiği açan arkadaşa hitaben değil Çağrı'nın mesajına hitaben yazılmıştır. Yanlış anlaşılmasın.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 09 Aralık 2005 07:20 tarihinde demiş ki:
Doğru diyorsun da düzgün bir iş yapamaz mı bu Türk milleti? Bir şeyin kuralı varsa illa ihlal etmesi mi gerekir? İnatla vazgeçmeden? Ve bunların hepsini bir yana bıraktım tamam yanlış yapıyorsun uyarıları dinlemiyorsun. Bunların hepsinin ötesinde bizim vatandaşımız uyarana da kızar. Ben burda her gün çeşitli uyarılar yapıyorum. Mesaj kutum küfürle doluyor.
İşte Türkiye'de en sevmediğim şey bu... Eğitimsiz ve cahiliz bu konuda gelişmek istemiyoruz. Eleştirilmeye gelemiyoruz. Ve en kötüsü de bu cahillikten rahatsız olmuyoruz. Ha Knight Online forumunda bu yazının anlamı ne diyebilirsiniz. KO'daki insanlar %90 bu tanımladığım tarzda insanlar zaten...

NOT: Bu yazım topiği açan arkadaşa hitaben değil Çağrı'nın mesajına hitaben yazılmıştır. Yanlış anlaşılmasın.

+1 haklısın ama chate döndü.. Sanki seni ilerdeki alan yetkilimiz gibi görüorm :D kızma
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 09 Aralık 2005 07:33 tarihinde demiş ki:
Yok canım estafurullah..Sürekli takip ettiğim bir forum olduğu için düzenli olsun istiyorum hepsi bu. Yoksa geyik yapmayalım diyen kim? Geyik olsun kralını yaparım :D

:)))) evet turk ınsanında bı huy var ırsi atalardan kalmamıdır nedır bılmıyorum ama kurallar niçin konmuştur?
Yanıtı belli :Çiğnenmek için bu her turk ınsanında olan bısı bence yabancı forumlara bakıyorsun adam konu dısı bır msj gorsun topic te topic kılıtlemıyo dırek sılıyo
bilinc gercekten tşk ettım benı cok bilinclendırdın:)))[signature][hline]Dark_Shady lvl 60 %81,74
DeaTH_STaRe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...