Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

insanların işi oluncaya kadar

iamLight

Öne çıkan mesajlar

şu anda gerçekten çok sinirliyim çünkü kankam dediğim bravee den büyük kazık yedim.ben bravee yi çok zamandır tanırım ve abim derim ona oda bana kardeşim der neyse clanını grade 4 yapmış yardım istedi gittim clana ertesi gün grade 3 ve pelerin.sonra asist oldum clanı grade 1 yaptm yaranaadım clandan binimum anama , bacıma küfür sonra madem çok biliyonuz siz yapın dedim çıktım asistlikten clan bayağı bozuldu grade 3 e kadar düştü sonra vince carter a yardım etim grade 2 yaptık sabitledik clanı. bu aarda ben clana gelirken bravee ye kanka dedim item lazım dedim oda ooo ne demek en geç 1 haftaya hazır dedi bende peki sen bilirsin dedim ne zaman sorsam yarın kesin iyi bekliyoz bu arada full takı yaptım bravee efendi daggerini ben yapacam dedi şimdide clandan çıktım (aşırı küfür ve hakaret yüzünden) arkadamdan light güvenilir adam değil biyotmuş pelerini alan biziz gene güvenilir olmayan biziz herkes kimin ne mal olduğunu öğrensin...[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Server:Ares
Level:61(Shadow Vain)%80 RuN
Np:72k da kaldık level kasıyom
Clan: ::KomCom:: (cafem)
Sosyal ağlarda paylaş

asddas beni bilenler biliyo kardeşler cz den 1 ay uzaklaştık herkes noob muamelesi çekiyo level kasıyorum yarıon inş. 62 yim ondan sonra dönecem :D eslant bir orc şehri değildir , eslant bir inasn şehride değildir eslant bir şehir değildir
Süleyman Demirel :P[signature][hline]Nick:_LiGhT_DrAgOn_
Server:Ares
Level:61(Shadow Vain)%80 RuN
Np:72k da kaldık level kasıyom
Clan: ::KomCom:: (cafem)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...