Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk olmaktan gurur duya....biliyormsunuz

zonic

Öne çıkan mesajlar

said:
zonic, 09 Aralık 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
1kişinin düşüncesi "BİLE" "BELLİ BİR KİTLENİN" düşüncesini "etkileyeBİLİR" bilmem anlatabildimmi

[Bu mesaj zonic tarafından 09 Aralık 2005 18:26 tarihinde değiştirilmiştir]

ben zonic e katılıyorum[signature][hline]Nick:Rodrigueztr
Level:59
Server:Ares
Karakter:Arch mage
Irk:Human
Sosyal ağlarda paylaş

konuya bıras gec katılıyorum ama benımde solemek ıstedıgım bısey war. arkadaslar bu sadece oyun ve yapılanlar oyun ıcınde kalmalıdır.Allaha sukur hıcbır zaman TURK olmaktan dolayı kotu bı hıs duymadım herzaman gogsum dık gezdım Turk olmkatan cok mutluyum hatta Ne Mutlu TURKUM Diyene!!!!:)[signature][hline]Name : Simokin
LvL : 60
Class : Shadow Vain
NOT : Invalid Password Magduru:(
Sosyal ağlarda paylaş

saçma gavura gideceğine toprağıma gitsin mantığı vardır bende
siz yabancıların sütten çıkmıs akkaşık olduğunumu veya daha insancıl olduğunumu sanıyorsunuz öle olsa nenden kohack dupe kosp ilk onlardan çıkıyor bizim sonrada artık bu tür programlardan koruma gibi bir alt yapı yapıldıktan veya antisi üretildikten sonra bizim haberimiz oluyor?
TÜRK OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM EGER TÜRK OLDĞU İÇİN UTANAN VARSA A.S YAZIK[signature][hline]
*Sonsuza Kadarmı Yaşıyacaksın*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Achilleus_, 09 Aralık 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
siz yabancıların sütten çıkmıs akkaşık olduğunumu veya daha insancıl olduğunumu sanıyorsunuz öle olsa nenden kohack dupe kosp ilk onlardan çıkıyor bizim sonrada artık bu tür programlardan koruma gibi bir alt yapı yapıldıktan veya antisi üretildikten sonra bizim haberimiz oluyor?
TÜRK OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM EGER TÜRK OLDĞU İÇİN UTANAN VARSA A.S YAZIK

+999999999999999999999[signature][hline]Name : Simokin
LvL : 60
Class : Shadow Vain
NOT : Invalid Password Magduru:(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Achilleus_, 09 Aralık 2005 18:39 tarihinde demiş ki:
TÜRK OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM EGER TÜRK OLDĞU İÇİN UTANAN VARSA A.S YAZIK
tek kelime SÜPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! +9999999999999999999999999999999999999[signature][hline]www.cafegeveze.com bu site manyak bütün diez orda
BeDaVa KoSp
Sosyal ağlarda paylaş

hepimiz türklüümüzle gurur duyuyoruz fakat anlatılmakistenen bu deil bence..yabancılarda bizi oyundaki yapılanlara göre değerlendiriyolar..bu onların biz oyunla değerlendirmesi bizim deil.. hatta uzun zaman önce gavok vardı bilirsiniz hepiniz..bigün savaşa giricez bekliyoruz hepimiz bu normalden bağırıp,,küfür edip duruoy ks cile şunlarbunlar falan..pm attım dedim sorun ne aynen şöyle dedi; siz ezik bi miletsiniz kendinizi böyleşeylerle tatmin ediyosunuz biz heranlamda iiyiz ve ben bi askerim ırakta çok türk öldürdüm bundandan gurur duyuyorum dedi..:S evet belki kendini çokgeliştirmiş ülkelerde yaşıyolar ama müslümanlarla türklerin ayrımını yapamıyacak kadar geride kalmışlar bence.....
Sosyal ağlarda paylaş

Buysecik ne güzel de bulmuşsun sığırı. Okuma yazma özürlü CAPS LOCK kapamadan yazmayı beceremeyen denyo. Of off...Şu an çok fazla gurur duydum kardeş bünyem fazla gururu kaldırmıyor her zaman. Şu an karnıma baskı yaptı gurur. Gurur gurur gururduyor karnım.

Yahu çakallık terbiyesizlik hırsızlık vs vs vs. Bunları biliyoruz. E be kardeşim üniversiteyi liseyi falan geçtim. Hiç mi ilkokula gitmediniz bu kadar mı imla hatası yapılır. Bu kadar mı kötü cümle kurulur. Eh be kardeşim bu kadar mı CAHİL olunur. Ben cahilim biraz düzeleyim demez mi insan. Bu kadar cahilliğin yanında bu kadar çakallık, hırsızlık, şerefsizlik ne arar peki?

[spo1=Bırak allahaşkına]Bir türk dünyaya bedeldir. Bir japon 2 uranüse. 6 kenyalı ise 7 neptüne bedeldir. Buradan çıkacak sonuca göre 4 uranüslü yemek yedikten önce 12 kriptonite bedelken tuvalet sonrası kaç jüpitere bedel olabilir?[/spo][signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

bi de bilinç onların çoğunu tek tek ben düzelttim. bazı cümleler nerdeyse okunmayacak haldeydi. adam 2 dakka sonra kanki moduna girdi. durmadan id pass verio. hepsi yanlış. sonunda birisi tuttu o da lvl 53 mage. bi de dioki ben datalara giriorum. ulan anahtar versem evine giremezsin o kadar zeka var sende[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

evet sonra gidip atatürkü times'ın anketinde yüzyılın en büyük sporcusu seçeriz. evet yaparız biz gaz insanlar.

bi gun mail geldi bana neymiş istanbulun olimpiyatlara adaylıgı için times anket yapıyormus oy verinmiş. istanbulun adaylıgı reddedileli yıl oluyor. girdim baktım bizimkiler hala oy veriyor. yuzde 80 olmuş. anketin tarihi bir yıl önce. insan bir bakar ulan ben neye oy veriyorum die[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

yaw tamam da bunları ks ve kufur veya item hırsızlıgı yapan elemanların cogu int cafeden oynuyan 12-15 yas arası ufaklıklar int cafeden oynayan oyle adamlarda varki adam insan gibi oyununu oynuyo daha bugun basımdan gecen bir olay bu adamada clanına np lazımdı ve bana yalvarıydo kanka clana gel falan diye neyse bugun clan ve the others clanında arkadaslarla cw ve raven kesiyoz tyson ve ekka adamlar geldi bizim oldugumuz yere partiyi kurdular adamlar spotu bosaltın faln diyolar sonra biraz tartısma sonra adam cw leri alan atıp ustumuze dogru kacıyp town cekiyo 2 tane adam yandan geciyo turk degilller adamların dedigi bu salak turkler bile birbirine neler yapıyo aptallar dedi ing olarak şimdi sen bunu yapıp yabancılara bunu diyotıyosan abi ben utanırım turk olmaktan benim dusuncemdir.....

bide soyle bisey vardır yabancılar cok iyi degil ama adamları kendine dusman edersen onlardanda serefsiz adam yoktur bunuda herkez biliyodur..[signature][hline]Nick : endles_nightmare
Job : arch mage
lvl : 6x
np : ???????
Server :aress
Clan : kafama göre
Sosyal ağlarda paylaş

said:
incredible, 09 Aralık 2005 18:47 tarihinde demiş ki:
siz ezik bi miletsiniz kendinizi böyleşeylerle tatmin ediyosunuz biz heranlamda iiyiz ve ben bi askerim ırakta çok türk öldürdüm bundandan gurur duyuyorum dedi..:S

evet buradanda anlaşıldığı gibi onlar insan değiller eger bunun gibi bieşyden onur gurur duyuyorlarsa hele bir insanı öldürmek gibi
AMA UNUTMAMAK LAZIM BUNU SADECE TURKLER YAPIYOR GAVURLAR DEĞİL BİZİM DAHA DOĞRUSU TANIDIĞIM ÇOĞU İNSAN SALLA ÖNYARGILI OLMA DİYOR ÇÜNKİ 5 PARMAĞIN 5İDE BİR DEĞİL BUDA BİZİM NEKADAR İNSAN OLDUĞUMUZU KANITLIYOR
YABANCILARDA BU YOK NEREDEN BAKSAN 1000 TURK OYNUYOR SU OYUNDA 50 KİŞİ KS YAPIYOR 950 KİŞİDE KSCİ OLUYOR İŞTE ONLARDAKİ İNSANLIK ANLAYISI BU[signature][hline]
*Sonsuza Kadarmı Yaşıyacaksın*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLi_CeRKeZ, 09 Aralık 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
photoshop ta yapılmış skill isimlerine TURK diye şöle bişi yapsak bizde

TURK (bu ana skill ismi)
basic skill yerinde,
OTTOMANS
TURKISH SOLDIER
ATATÜRK gibi ibareler olsa ve onların görebilceği bi foruma koysak ve altına yazsak WE ARE TURK diye onlara karşılık versek

bu ne şimdi. amacın ne? allahım ya[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
PSX, 09 Aralık 2005 19:05 tarihinde demiş ki: 2 tane adam yandan geciyo turk degilller adamların dedigi bu salak turkler bile birbirine neler yapıyo aptallar dedi ing olarak şimdi sen bunu yapıp yabancılara bunu diyotıyosan abi ben utanırım turk olmaktan benim dusuncemdir.....

bide soyle bisey vardır yabancılar cok iyi degil ama adamları kendine dusman edersen onlardanda serefsiz adam yoktur bunuda herkez biliyodur..

he walla
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gaz memleketi işte... Ülkeme laf mı ediyorlar ülkeme bişey söyletmem vatanıma milletime sakaryama dumlupınarıma höyde höy... Yahu bunlara kimsenin bir şey dediği yok. Hödük insanlarız. Biri sana Hödüksün kardeşim dediğinde way ülkeme hakaret ettine çevirebilcek kadar gaz bir memleketiz. Vatanı milleti pek seviyoruz ama Avrupa'da bizden başka yere tüküren memleket yok. Karılarımıza kızlarımıza laf söyletmeyiz ama yolda bir kız geçti mi ya da sahilde bir yabancı kadın gördük mü ağzımızın suyu akar. Tecavüz oranının en yüksek olduğu ülkeyiz. Ülkemizi ele geçirmeye çalışıyorlar vatan elden gidiyor naraları atarız ama 1 tane insan kalmışmıdır rüşvet vermeyen almayan vs. Tabi ki ülkemizi sevelim, bu ülke hepimizin. Vatan sever olmak güzel bir şey. Ama mal gibi sevmekle olmuyor. Ülkenin iyi bir yere gelebilmesi için önce yanlışlarımızı görmeliyiz onları bulmalıyız. Düşünün bu ülkenin başbakanı ingilizce bilmiyor. Daha önce bilenlerin ingilizcelerini de hatırlıyorum. Kenya lehçesiyle acayip bir ingilizce...Sabahlara kadar anlatılır. Yani ülkenizi sevdiğinizi dile getirmekten kolay birşey yok herkes bunu kolayca bağırabilir. Ama srumluluklarımızı yerine getirmek hatalarımızı görüp düzeltmek bundan kat kat daha zor..[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 09 Aralık 2005 19:14 tarihinde demiş ki:
Abi gaz memleketi işte... Ülkeme laf mı ediyorlar ülkeme bişey söyletmem vatanıma milletime sakaryama dumlupınarıma höyde höy... Yahu bunlara kimsenin bir şey dediği yok. Hödük insanlarız. Biri sana Hödüksün kardeşim dediğinde way ülkeme hakaret ettine çevirebilcek kadar gaz bir memleketiz. Vatanı milleti pek seviyoruz ama Avrupa'da bizden başka yere tüküren memleket yok. Karılarımıza kızlarımıza laf söyletmeyiz ama yolda bir kız geçti mi ya da sahilde bir yabancı kadın gördük mü ağzımızın suyu akar. Tecavüz oranının en yüksek olduğu ülkeyiz. Ülkemizi ele geçirmeye çalışıyorlar vatan elden gidiyor naraları atarız ama 1 tane insan kalmışmıdır rüşvet vermeyen almayan vs. Tabi ki ülkemizi sevelim, bu ülke hepimizin. Vatan sever olmak güzel bir şey. Ama mal gibi sevmekle olmuyor. Ülkenin iyi bir yere gelebilmesi için önce yanlışlarımızı görmeliyiz onları bulmalıyız. Düşünün bu ülkenin başbakanı ingilizce bilmiyor. Daha önce bilenlerin ingilizcelerini de hatırlıyorum. Kenya lehçesiyle acayip bir ingilizce...Sabahlara kadar anlatılır. Yani ülkenizi sevdiğinizi dile getirmekten kolay birşey yok herkes bunu kolayca bağırabilir. Ama srumluluklarımızı yerine getirmek hatalarımızı görüp düzeltmek bundan kat kat daha zor..

işte başından beri anlatmak isteyipde yapamadıgım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 09 Aralık 2005 19:14 tarihinde demiş ki:
Abi gaz memleketi işte... Ülkeme laf mı ediyorlar ülkeme bişey söyletmem vatanıma milletime sakaryama dumlupınarıma höyde höy... Yahu bunlara kimsenin bir şey dediği yok. Hödük insanlarız. Biri sana Hödüksün kardeşim dediğinde way ülkeme hakaret ettine çevirebilcek kadar gaz bir memleketiz. Vatanı milleti pek seviyoruz ama Avrupa'da bizden başka yere tüküren memleket yok. Karılarımıza kızlarımıza laf söyletmeyiz ama yolda bir kız geçti mi ya da sahilde bir yabancı kadın gördük mü ağzımızın suyu akar. Tecavüz oranının en yüksek olduğu ülkeyiz. Ülkemizi ele geçirmeye çalışıyorlar vatan elden gidiyor naraları atarız ama 1 tane insan kalmışmıdır rüşvet vermeyen almayan vs. Tabi ki ülkemizi sevelim, bu ülke hepimizin. Vatan sever olmak güzel bir şey. Ama mal gibi sevmekle olmuyor. Ülkenin iyi bir yere gelebilmesi için önce yanlışlarımızı görmeliyiz onları bulmalıyız. Düşünün bu ülkenin başbakanı ingilizce bilmiyor. Daha önce bilenlerin ingilizcelerini de hatırlıyorum. Kenya lehçesiyle acayip bir ingilizce...Sabahlara kadar anlatılır. Yani ülkenizi sevdiğinizi dile getirmekten kolay birşey yok herkes bunu kolayca bağırabilir. Ama srumluluklarımızı yerine getirmek hatalarımızı görüp düzeltmek bundan kat kat daha zor..

hay ağzını öpeyim[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeLi_CeRKeZ, 09 Aralık 2005 19:01 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar öncelikle merhaba diyerek başlayım kesinlikle TÜRK OLMAKLA GURUR DUYUYORUM!!!bu bir.
ikincisi oyunda bu kadar türklere karşı cephe açılmışken kendi kendimizi yiyoruz onlara cveap vermiyoruz yani onların gözünde ACİZ duruma düşüyoruz!!!
son olarak ise O insanlara akıl sır erdirmek mümkün deil neden diyceksiniz sanki onlarda yok mu party alınmadı diye ks yapan ve küfür eden geçen savaş kapısında adam "F.... ALL TURK IDIOTS TURKS" diye bağırıyodu elinizi vicdanınıza koyun yeter zaten oyunda bize alınan bi cephe var yeter sizde onlara destek vermeyin bide şunuda söleyim geçen bi resim gördüm photoshop ta yapılmış skill isimlerine TURK diye şöle bişi yapsak bizde

kim aciz bizmi aciziz biz illaha ingilizce veya başka dilleri bilmek zorundamıyız
oyunda çoğunluk bizde ztn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...