Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu nasıl bir chardır böyle?

256

Öne çıkan mesajlar

Ben macro kullandığımı saklamadım ki aksine.CZ'de macro kullananlar yayıldığı zaman bu forumda konu açtık.O konu içerisinde Herkesin görebileceği büyüklükte yazdım."Yeter artık ben de açıyorum." diye.Demek ki siz görmemişsiniz.
Eziksem eziğim ama hiç değilse bu oyuna reel para verecek kadar aptal değilim.Para verip süper oyuncu olanlar olsun.Benim için bu sadece bir oyun ötesi yok.Benim amacım süper bir oyuncu olmak değil vakit geçirmek eğlenmek.Bu oyun için kendini strese sokan adamın haline acırım.Eğer bu oyun için strese giriyorsanız gidip bir doktora görünün.[signature][hline]Vazgeçtim Knight-Empire'den Charımı birine verip kurtulacağım bu illetten.
SRO'ya bir başlangıç yapayım bari :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 10 Aralık 2005 11:29 tarihinde demiş ki:
Ben macro kullandığımı saklamadım ki aksine.CZ'de macro kullananlar yayıldığı zaman bu forumda konu açtık.O konu içerisinde Herkesin görebileceği büyüklükte yazdım."Yeter artık ben de açıyorum." diye.Demek ki siz görmemişsiniz.
Eziksem eziğim ama hiç değilse bu oyuna reel para verecek kadar aptal değilim.Para verip süper oyuncu olanlar olsun.Benim için bu sadece bir oyun ötesi yok.Benim amacım süper bir oyuncu olmak değil vakit geçirmek eğlenmek.Bu oyun için kendini strese sokan adamın haline acırım.Eğer bu oyun için strese giriyorsanız gidip bir doktora görünün.

valla ben bu oyun icin hic strese girmedim küfürler harici ama sende bi seylik var ben onu anladim sen kosp kullaniyorsun peki kraliniza kosp kullananlari hangi yüzle sikayet ediyorsun baste kendi adini söylesene bu nasil bi yüzsüzlük ya sen doktıra gözük strese giren sensin o kadar strestesin ki yazdiklarini bile hatirlamiyorsun abi bu bu kosp kullaniyor czde(tabi kendi adi solda birini kesmis sslerde)tabi 2 kisi kendisini kesince hemen bi sikayet abi bende kullaniyodum onlar benden güclü onlari banlat beni görmezden gel[signature][hline]nick:Mysterious_Eko
clan:-
server:ares
lvl:50
np:0
geliyorum ulaaa:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...