Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu nasıl bir chardır böyle?

256

Öne çıkan mesajlar

said:
Buyse, 09 Aralık 2005 11:55 tarihinde demiş ki:
256 seni suçlayan yok zaten sen neden üstüne alındın onu anlamadım. anjeli de suclamadık bizim derdimiz sistemle.

+2000 buff and +400 ac[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joey, 09 Aralık 2005 12:03 tarihinde demiş ki:
said:
Buyse, 09 Aralık 2005 11:55 tarihinde demiş ki:
256 seni suçlayan yok zaten sen neden üstüne alındın onu anlamadım. anjeli de suclamadık bizim derdimiz sistemle.

+2000 buff and +400 ac

swift pilis[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 09 Aralık 2005 11:52 tarihinde demiş ki:
joey dedemin bi sözü vardı

[spo1=atasözü]ananı hakim ..kmiş kime şikayete gideceksin[/spo]

bence çok doğru söylemiş tam cypher (hatta tüm KO) için geçerli

yani tüm ko oynayanlara hele hele USKO için herkeze tek tek bu lafı söylemek lazım[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D

[Bu mesaj Joey tarafından 09 Aralık 2005 12:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan Fallen Archer şerefsizi ne macrocu herifsin bıktım lan senden CZde macro savaşta macro yeter be bıktım sen ve senin gibilerden!
Edit:Koxpun süresi bitince dönersin tabi Assasine lamer seni!

[Bu mesaj KosPer tarafından 09 Aralık 2005 18:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3 ay sonra ilk defa geldi 5 kişiyi banladı gitti. bu gm'yi mi övüyolar. geçen gün 15 saate yakın süren savaşta kospcular en az 50k np kastı. 70 lvl buffer ında +5 warrior earring var. Herif 6000 bluec. kırdırıo ve lighting,glacier erenion ları sund. a satıo yer kaplamasın die. 6 char full unique dolu. herif eline iron impact almış bug olmuş çokmu. Yukardaki hakim-anne ilişkiside tam uymuş.[signature][hline]Renk Değiştiriyoruz
Coming Soon..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zaten assasindim.Buyur gel yanıma bilgisayarımdaki videoları göstereyim sana.Sen macro açan her adama şerefsiz diyorsan Cypher serverinin % 99 şerefsiz.
Oyunda hile hurda yapanlara şerefsiz diyorsan Cypher serverinin % 99 u şerefsiz.Macro açmadan önce az yırtınmadım ben bu forumlarda.Kaydettiğim bütün videoları [email protected] adresine yolladım.Baktım kimse tınlamıyor beni.Ben de açtım.
:_Unbreakable_: ( böyle olması lazım) macro yayılmadan önce bu adam H:U:N:T:E:R,Da_vinci'den yemediğim 5li kalmadı.Zaten fazla defansımız yok hakkımla kazandığım NP'leri de macroculara yedirtecek değilim.Bunu bu forumda da yazdım açıyorum diye.
Şimdi ben sorayım senin oyundaki nick neydi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 09 Aralık 2005 11:13 tarihinde demiş ki:
Her 2 taraftan da Banladı.Saolsun CZ şu an temiz.Angelus kardeş sana 2 ss yollayayım şunlarla ilgilenirsen sevinirim.

pardon ya sen millete b*k atacagina kendine baksana millete czde kosp aciyor diyorsun kendinde kullaniyorsun tabi sen eziq olunca adam seni kesiyor sende haklisin ne diyeyim
para verip item alanlara laf etmisin illegal kullananlara KOÇ demissin pardon ya sen ne adi bi adamsin elindekiler legittir senin kesin +8 shard vay beah +8 mirage yürü beah millete KOÇ deme bari kendine kaciyor ucu
cok mu istiyorsunuz cyperda dupe yapmak gelin pme sölücem nasil yapildigini ben cyperda hic oynamadim ama sölücem millete b*k atma yeter ki sen haric istiyen herkese sölücem[signature][hline]nick:Mysterious_Eko
clan:-
server:ares
lvl:50
np:0
geliyorum ulaaa:D
Sosyal ağlarda paylaş

Reel para verip de almadım moradonda 1 ay boyunca abyss al chitin çıkar upgrade et sonra da sat para biriktir.Ben bu şekilde aldım.Unique itemlerim de yok.Takılarımın hepsi Dex+6
Para vererek item alıp eziklikten kurtuluyorsan kurtul ben bu oyuna vaktimden başka bir harcama yapmam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 09 Aralık 2005 20:40 tarihinde demiş ki:
@leavemealone ,Eziğim ama Gerçek para vererek item alıp,Serverin içine eden KOÇ değilim.
Sözüm sana değil sözüm bunu yapanlara.Para vererek item alanların illegal item kullananların tamamı KOÇ'tur.

ben burda illegal okuyorum cyperdan bahsediyoruz demi hani olypiadan önce acildi hani normalde +8lerin nadir olmasi gereken server ben yanlis bilmiyorum demi bu arkadas kalkmis burda artistik yapiyor bide o itemler legit mi simdi git para kasmak o kadar kolaysa o kadar para vermissen uniq yap kendine dupe yap dicem zaten yapiyorsundur sen millete b*k atip durdun kral mi o kisi ona dedin sunlari banlat kosp kullaniyorlar ama kendini söleme sakin ancak biri gelsin sölesin öle cik ortaya
sen utanmadan nasil yakiniyorsun koscpculardan ya czde kosp aciyon senden güclüsü geliyor kesiyor sora agliyorsun madem shelerin +3 +4 gösteris yapacagina git sat +7 +8 chitin al +7 chitin demek +6 shell demek +8 chitin demek +7 shell demek bunlari da bilmiyorsan tükürem oynadigin oyuna....[signature][hline]nick:Mysterious_Eko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 09 Aralık 2005 22:05 tarihinde demiş ki:
Yarası olan gocunsun.Ben lafımı söylerim.

lafa bak hele benim yaram yok allaha bin sükür ben 60 lvl char banlattim sacma bi nedenden 62 lvl char banlattim kosptan ama hic bi zaman lvl kasmak harici kullanmadim asiri tahrikler haric sadece abysde yani ama masallah sende kosp var czde acma var saklamaya calisma var eziqlik var hemde diz boyu senin gibi adamlara hastayim ben ya kıyafete önem verirler kıyafet ne kadar eziq durusan o kdar action yaratirsin kendine ama cok sahtekar birisin bunu bil insanlar önce kendine bakmali eger czde kullaniyorsun sen diyosun ki ben eziqim adam kesemem kospum var o kessin[signature][hline]nick:Mysterious_Eko
Sosyal ağlarda paylaş

said:
256, 09 Aralık 2005 22:05 tarihinde demiş ki:
Yarası olan gocunsun.Ben lafımı söylerim.

hala ne yuzle yazıyorsun helal sana yazmayı bırak bıde yapanlar var dıye gosterıyorsun?!?!?![signature][hline]HasMez, 17 Eylül 2005 23:16 tarihinde demiş ki:
...
baddal sende şu madalyayı al bitsin bu çile

Char :CoI3aR
LVL : 6x Buffer/Healer
NP : xx.xxx
Clan : Sixty_Nine
Server :Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...