Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

industrial soundtrackler

Jester

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Trent Reznor a ek bide Nine Inch Nails tabi. İki tane remix albümü var Trent Reznor tarafından yapılmış "Broken" ve "Fixed" diye acaip güzel albümlerdir enstrümental değil ancak zaten lyriclerinden çok müziği ön plana çıkıyor. Birde Einstürzende Neubaten, Nick Cave and the Bad Seeds elemanı Blixa Bargled ın güzide grubudur bir takım albümleri (Tabula Rasa) inanılmazdır bu alanda. Birde aklıma geldikçe ekliyorum Rob Zombie nin eski grubu White Zombie nin bir remix albümü var "Supersexy Swingin' Sounds" diye edin dinle.

Birazcıkta aynı ekipten gelmesinden dolayı Marilyn Manson dicemde pek dilim varmıyor.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"

[Bu mesaj SadButcher tarafından 11 August 2003 16:55 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SadButcher tarafından 11 August 2003 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aphex Twin ile alakalı Richard D. James albümü enteresandır. "I care Because You Do" da değerli bir albümdür gözümde.
Ayrıca o tarafa girdikmi benim dinlediğim yegane elektronik türüdür kendileri örnekleri Orbital, Future Sound of London ve Autechre dir ciddi elektronik müziktirler kendileri hele Autechre in Autechre albümü kişisel tarifim ilen insanı "parçalayan" bir albümdür.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 11 August 2003 17:32 tarihinde demiş ki:
Aphex Twin ile alakalı Richard D. James albümü enteresandır. "I care Because You Do" da değerli bir albümdür gözümde.
Ayrıca o tarafa girdikmi benim dinlediğim yegane elektronik türüdür kendileri örnekleri Orbital, Future Sound of London ve Autechre dir ciddi elektronik müziktirler kendileri hele Autechre in Autechre albümü kişisel tarifim ilen insanı "parçalayan" bir albümdür.
*!müzik konusunda sad'i çok ama çoook ciddiye almaya karar verir*

dieğr yandan, benim anladığım kadarıyla infernal'ı memnun edecek albüm spawn soundtrack'tir. orda bi sürü gürültülü şeyler va :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ambient tarzdan bahsetmişken, Yulara'yı herkese tavsiye ederim. İnanılmaz iyi bi yerli grup. Hatta ilk başta inanmadım yerli olduklarına o denli iyi yani. İsteyene çekip verebilirm. böyle de propagandasını yaparım yani. Saz, Bass ve elektronik sound. Ama nası güzel. Mmmm...[hline]Böyle de kültürlü bi insanım yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 11 August 2003 17:43 tarihinde demiş ki:
dieğr yandan, benim anladığım kadarıyla infernal'ı memnun edecek albüm spawn soundtrack'tir. orda bi sürü gürültülü şeyler va :)

off can evimden vurdun beni, o nasıl süper bi albümmüş yaaa...
metallica slayer incubus falan... prodigy aşmış zaten...[hline]Paticik Anti-Post Kasanlar Derneği Başkanı
metboy, 08 August 2003 17:04 tarihinde demiş ki:
infected reloaded
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...