Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CLanParty Video ...

pckopat

Öne çıkan mesajlar

auhauhau Eyw. :D Ya Ne edeLim Ancak KospcuLar Durdurdu YokSa dewam ederDik Yada o Sırada heaLer Beni heaLLese yine ayakta kalabilirdim :D Doğru Seni Düşünemedik sen nereLerdeydin oyunda gözükmüordun ki ...[signature][hline]Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %8.11 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Np : 8x.xxx
Server : Cyhper ( - )
Sosyal ağlarda paylaş

Öğretirim Öğretmesine Ama rahatsız oLanlar var ... :D Fraps die bir program var onLa YapıOrsun iLLaki Konusu açıLmıştır ... arama yaparak öğrenebilirsin ben daha acemiyim :D[signature][hline]Nick : pCBuyucu
Sosyal ağlarda paylaş

Macro BitSin iÇeri Girip Yapacaz Merak etme :D Ama Bu GidişLe zor tabi :) O Video Başrol oyuncusu iÇin ÇekiLdi. [signature][hline]Nick : pCBuyucu

[Bu mesaj pckopat tarafından 09 Aralık 2005 16:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LighToucH, 09 Aralık 2005 16:21 tarihinde demiş ki:
said:
angelusy, 09 Aralık 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
o kosper lar olmasaydı 3 gün takılacaktık orda ... o anda daggerfobıa ezükünü kesmıstım ama bellı olmuyo.. dagger nerdesın lem

ben onu zopayla döverim :D charcblade saolsun :D vede skeleton belt, kafada10 dagger ama neyse ... :D

LighToucH magic shieldle 160 küsür Lr oluyo.Zopan korkutmuyo beni. PcBuyucu bilir :D[signature][hline]Nick : DaggerPhobia
lvl : 62
Class : Shadow Vain
Np : 179k
Server : :::Lasombra:::
Server : Cypher

www.clanlasombra.tk
Sosyal ağlarda paylaş

Angelus nerde yaf hem laf atıyo hem cevap vermio :DAynen bende askıdayım.Bu arada bende paperim ^^[signature][hline]Nick : DaggerPhobia
lvl : 62
Class : Shadow Vain
Np : 179k
Server : :::Lasombra:::
Server : Cypher

www.clanlasombra.tk

[Bu mesaj DaggerPhobia tarafından 09 Aralık 2005 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...