Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

discornet server

_Achilleus_

Öne çıkan mesajlar

abi çok özel bi hata. discornet hatası. bu çok acil durumlarda k2network un özel çözümü. bunu çözmek için explorerları kapatacaksın. cookileri sileceksin. ekranda 4 tane ko kısayolu bulundurcaksın. sonra elini kalbine koyup 3 defa yaşasın knight diye bagırcaksın.

bunu ilk sen yasıyorsun bu sorunu. emin ol senden başkası discornet olmadı[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

olmaz mı ayıp ettin :) sana hemen yardımcı olayım ben. bak şimdi başlatı tıkla bilgisayarı kapatı seç sonra uzun bi süre açma düzelcek :D allahım yaa vaz geçin şunun için topic açmaktan artık[signature][hline]nick:stratavorious(paladin)
nation:dönme :)
level:67
np:up up up :P
server:ares
durum:şubatın sonunda 70 olcam :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben burada 7 gun 24 saat online olmak zorundamıyım görmemiş olmazmıyım böle bir topicik dalga geçeceğine insan gibi zçıkla açıklıyamıyacaksan sırf yazı yazmak için veya bir yerlerini tatmin etmek için yazı yazma
he eger stentab yapmak istiyorsan çıkarsın bir sahneye yerler ztn bos olur biletler elinde kalır orada yaparsın
insn gibi yardım istedim[signature][hline]
*Sonsuza Kadarmı Yaşıyacaksın*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 10 Aralık 2005 11:03 tarihinde demiş ki:
abi çok özel bi hata. discornet hatası. bu çok acil durumlarda k2network un özel çözümü. bunu çözmek için explorerları kapatacaksın. cookileri sileceksin. ekranda 4 tane ko kısayolu bulundurcaksın. sonra elini kalbine koyup 3 defa yaşasın knight diye bagırcaksın.

bunu ilk sen yasıyorsun bu sorunu. emin ol senden başkası discornet olmadı
aaaa disconnect deilmiş :D discornet :) baba sen bitmişsin yaaa unut oyunu bu hata 1milyonda 1 rastlanan bi durum :( oyun hayatı sen için bitmiştir :) DİSCORNET :D[signature][hline]nick:stratavorious(paladin)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Achilleus_, 10 Aralık 2005 11:06 tarihinde demiş ki:
ben burada 7 gun 24 saat online olmak zorundamıyım görmemiş olmazmıyım böle bir topicik dalga geçeceğine insan gibi zçıkla açıklıyamıyacaksan sırf yazı yazmak için veya bir yerlerini tatmin etmek için yazı yazma
he eger stentab yapmak istiyorsan çıkarsın bir sahneye yerler ztn bos olur biletler elinde kalır orada yaparsın
insn gibi yardım istedim
jajajajjajajja abi beni stentabcı yapsana beaaa :D aga plsss stentab yapmak istiyorum :D aga beaa stentab ne yaw zuzhuzhuzuhzu[signature][hline]nick:stratavorious(paladin)
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben insan gördüm baya insanlarla tanıştım ama senin kadar salak bir insan görmedim hayatımda klavyede yazı yazıyorum eksik veya tam yazamamış olabilirim çünki klavyede yazıyorum bir saat harf arıyamam yazdığım yanlış olmassın senin gibi embesiller dallga geçmessin diye sen adam olda benim topicik altında yazı yazma senden gelecek hayır seytandan gelsin
adam gibi yanıtlıyacak adam kalmadımı kos koca paticik forumlarında adam su soruyu[signature][hline]
*Sonsuza Kadarmı Yaşıyacaksın*
Sosyal ağlarda paylaş

yaw aşil sence neden dc olunur. her dc olan bu foruma uleeen dc oldum neden oldum die sorarsa forumun hali nice olur.

ben de 2 ay önce dc olmuştum. neden oldu söle bakalım şimdi hadi buyur burdan yak.[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
_stratavorious_, 10 Aralık 2005 11:07 tarihinde demiş ki:
said:
Buyse, 10 Aralık 2005 11:03 tarihinde demiş ki:

bunu ilk sen yasıyorsun bu sorunu. emin ol senden başkası discornet olmadı
aaaa disconnect deilmiş :D discornet :) baba sen bitmişsin yaaa unut oyunu bu hata 1milyonda 1 rastlanan bi durum :( oyun hayatı sen için bitmiştir :) DİSCORNET :D
alay geçmenin sebebi ne sen hiçmi hata yapmiosun[signature][hline]SERVER:Xighenon
NAME:GOLD_GANDALF
LvL:6x
NP:ZzZz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BesT, 10 Aralık 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
discornet stentab bu adam kesin sarsie nin akrabası lmao
zuhahahhaha +987654321
ya onu bunu bırakında ben nasıl stentabcı olcam onu söyleyin plsss[signature][hline]nick:stratavorious(paladin)
clan:nothing
server:ares:D
durum:go go go 70 :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...