Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo'yu Özleyenlere (Space Hack)

SunBird

Öne çıkan mesajlar

Oyun tek cd olması karşın bence gayet güzel olmuş. 8 saatten beri aralıksız oynattı kendisini bana. Herhangi bir bug göremedim oyun içerisindeki zaten sitesinde patchler yayınlanmakta. Yani firma oyunun hatalarını düzeleterek oyunu başı boş bırakmıyor.

Tavsiye ederim gayet güzel bir oyun olmuş. Diablo'nun yokluğunda iyi vakit geçirtiyor.

ScreenShot

Game Details[signature][hline]Söz söylemek için önce duymak, dinlemek gerek.
Sen de söze, dinlemek yolundan gir.
Mevlana

Sosyal ağlarda paylaş

DiabLonun yenisinin pek cıkacagını zannetmiorum uzun bi süre daha..Çünkü War Craft ve World Of Warcraft cok zamanLarını aLıo.Blizzard ın DiabLo ya suan için pek bi zaman ayıracagını zannetmiorm..WoW un deLi gibi kuLLanıcısının oLdugunu var sayarsak..[signature][hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Demise, 08 Aralık 2005 10:50 tarihinde demiş ki:
DiabLonun yenisinin pek cıkacagını zannetmiorum uzun bi süre daha..Çünkü War Craft ve World Of Warcraft cok zamanLarını aLıo.Blizzard ın DiabLo ya suan için pek bi zaman ayıracagını zannetmiorm..WoW un deLi gibi kuLLanıcısının oLdugunu var sayarsak..

Arkadaşa Katılıyorum. Bencede bi süre diablo cikarmazlar.Bide oyunu sevmedim :) görüntüler cok renkli[signature][hline]Fear ... Fear Attracks The Fear From ... The Strong , The Weak , The Innocent , The Corrupt ... Fear ... The Fear Is My Ally ....
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo bir sure daha rafa aldındı çünkü şu anca Blizzard starcraft yeni ile uğraşıyo adam 1 tane oyun yaptı ve beyenmediler ve ustune usluk oyun yapan adam iyi yapadınız diyip işten kovdular :)[signature][hline]Nick:Qeftes_The_Killer
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxx
Sosyal ağlarda paylaş

starcraftı yapsınlar başka bişey istemiyorum starcraft2 oynamadn gidersem gözüm açık giderim[signature][hline]-Cleglaw-, 05 Aralık 2005 20:59 tarihinde demiş ki:[/b]
oha ciddi ciddi gay mi bu dela?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...