Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

6 Aralık 2005 Psv Eindhoven-Fenerbahçe/21.45

zamo

Öne çıkan mesajlar

said:
fenerbahce, 06 Aralık 2005 23:27 tarihinde demiş ki:
Önümüzdeki maçlara bakıceeezzzz peseve ye ve milana başarılar şalkeye de uefaya lige geri dönüoz korkun anadolu takımları biz geliyok

ne diyim anca anadolu yakında china cup'a katılırsınız :D avrupa olmadı asyada temsil edersiniz belki :P gerçi oradada Lee Young gibi 2 tane çıksa yine birşey yapamazsınız :)

[Bu mesaj Gigabyte tarafından 06 Aralık 2005 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse darısı seneye.Geçmiş olsun.Fener iyi oynamadı haketmedi tutu.[signature][hline]Mike, 26 Ağustos 2005 17:26 tarihinde Fenerin Şampiyonlar Ligi kurası için demiş ki:
rahat 2.yiz bunu imza yapın 3-4 ay sonra hatırlatın bana.
Bonjo da ardından demiş ki:
avrupadada başarı gelince nereye kaçacaksınız hangi köşeye saklanacaksınız mrk ediyorum...
az kaldı az bekleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gigabyte, 06 Aralık 2005 23:29 tarihinde demiş ki:
said:
fenerbahce, 06 Aralık 2005 23:27 tarihinde demiş ki:
Önümüzdeki maçlara bakıceeezzzz peseve ye ve milana başarılar şalkeye de uefaya lige geri dönüoz korkun anadolu takımları biz geliyok

ne diyim anca anadolu yakında china cup'a katılırsınız :D avrupa olmadı asyada temsil edersiniz belki :P gerçi oradada Lee Young gibi 2 tane çıksa yine birşey yapamazsınız :)

[Bu mesaj Gigabyte tarafından 06 Aralık 2005 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]

bak afrika asya fln olsa aslında şampiyon oluruz :D[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin
Sosyal ağlarda paylaş

1]yok walla adam yok bu takimda. yeter artik ben fb nin ilk oyuncu degistirmesinin yozgatli olmasini bilmek istemiyorum. kim giricek adam mi war sanki. 1 oyuncuyla bi taktik degisikligi yapacak şansımız niye yok.niye orta sahaya alacak cikaricak oyunu degistirecek oyuncumuz yok.

2]ümit özat nasil fb de oynar diyemiyorum adam milli takimda oynuyor . türkiyede adam warda aziz baskan almadimi. ne yapalim yok ki yoook

3]10 metre ileri gidip 20 metre geri top atilmasindan nefret ediyorum .

4] bu türkiye liginde adam gibi futbol oynanmadıgı surece fenerbahce avrupada aldigi xp ile level atlamak zorunda. keske bu takim 1-2 sene ispanyada italyada oynasa. belki ilk 10 a bile giremez ama bi dahaki avrupa kupasina ortaligin tozunu atar.

5]türkiye futbolcusundan ben ümidimi kestim. 20 sinde neyse 30 unda aynilar. yerleri garanti cunku yabanci sinirlamasi yok. akli olan insan yabanci sinirlamasini kaldirir. adam gibi ligde futbol oynanilir.

aklima ne geldiyse yazdim. kusura bakmayin[signature][hline]A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART
Sosyal ağlarda paylaş

daumla anca bukadar zati daumunda işine geliyo bu sadece ligde devam edip 3 sene üst üste şampiyon yaptım dicek pust :(
Anelkayı çıkar (yada herhangi birini) süper kurtarıcı yozgatlıyı al tek taktiği bi adamın :(
böyle gereksiz bi dauma ruhsuz topçularda eklenince olucağı bu.
bu kafayla bu oyunla bu adamlarla seneyede babayı alırız avrupada.

[Bu mesaj mrtolga tarafından 06 Aralık 2005 23:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya diğer gruplarda isyan çıkıcak !! Geçen sene rooney bu sene shevchenko gol krallığı için yarışıyolar şimdi bunlar fener bunları kral yapıyo diğer gruptakilerde uefaya başvuracaklar 1 fenerde bizim gruba diye valla bu ligin geleceği tehlikede :D[signature][hline]Kız Dediğin İstanbul gibi olmalı Fethi Zor Fatihi TEK !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...