Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO hayatımı mahvetti!

lmao0

Öne çıkan mesajlar

Önce okulda derslerim mahvoldu sonra kız arkadaşımı terkettim sonra eklemlerim ağrımaya başladı ve gözlerim de bozuluyo sanırım..ayrıca uykusuzluk çekiyorum..
bunların hepsinini ares'te 62'lik bir sin için mi yapıyorum..ayrıca illegal hiçbişey yapmadan..ben salakmıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cagr1, 09 Aralık 2005 07:12 tarihinde demiş ki:
said:
soulteam, 09 Aralık 2005 07:10 tarihinde demiş ki:
aha benımkıne benzer bı vakaa bu ıse bı care bulun arkadaslar :P

buna biz care fln bulamiyoruz arkadasim isdemiyorsan silersin ko yu pc den oynamazsin takilirsin kafana gore silah zoru ilemi oynatiyoruz sanki sana oyunu?

bugün sinirliyiz bras;) sakin olmak lazm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lmao0, 09 Aralık 2005 03:50 tarihinde demiş ki:
Önce okulda derslerim mahvoldu sonra kız arkadaşımı terkettim sonra eklemlerim ağrımaya başladı ve gözlerim de bozuluyo sanırım..ayrıca uykusuzluk çekiyorum..
bunların hepsinini ares'te 62'lik bir sin için mi yapıyorum..ayrıca illegal hiçbişey yapmadan..ben salakmıyım?
bende aynı durumdayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cagr1, 09 Aralık 2005 05:57 tarihinde demiş ki:
salak olduqunu dusunuyorsan burada ne isin war ve neden oynuyorsun sen salakmisin?

ben her topic arkasından yazan kişiyi aşağılayan..salak salak laflar eden insanlardan bıktım artık...
ondan sonrada hemen arkasında +1 dien..lamerlere de ayrıyeten kılım...

o kadar rahatsız olduysan bi yorum yazma kardeşim...
bırak çık o zaman terket konuyu...
bu ne lan ağız birliğimi ettniz...
sabahtan akşama kadar patie bakıp biri bişi desede hedehödö yapalım diemi bekliyosunuz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
marksman, 09 Aralık 2005 10:29 tarihinde demiş ki:
said:
Cagr1, 09 Aralık 2005 05:57 tarihinde demiş ki:
salak olduqunu dusunuyorsan burada ne isin war ve neden oynuyorsun sen salakmisin?

ben her topic arkasından yazan kişiyi aşağılayan..salak salak laflar eden insanlardan bıktım artık...
ondan sonrada hemen arkasında +1 dien..lamerlere de ayrıyeten kılım...

o kadar rahatsız olduysan bi yorum yazma kardeşim...
bırak çık o zaman terket konuyu...
bu ne lan ağız birliğimi ettniz...
sabahtan akşama kadar patie bakıp biri bişi desede hedehödö yapalım diemi bekliyosunuz...

işte buna +1 .insanlara sorunlarıyla ilgili akıllı cozumler vermektense insanlari suclayici asalayici.gururlarini kirici cevaplar veren arkdaslarin kendi kişiliklerinde problem oldugunu varsayarım.Yazdıgın muhtesem cevap icin tessekkurler.Yabancilarin bizden farki bu oynarken eglenebilmeleri sorunlarini tartisabilmeleri rahatliyabilmeleri.Ama bizim insanimiz olaylara hirs yonunden baktigindan .En iyisi en guzeli kendisi oldugunu zannetiginden bu tur sorunlar cikiyor.biliyormusunuz Bu oyunda oynuyan genc bir kiz gecen hafta vefat etti . Arkdaslari ailesiyle beraber oynuyan bu kiz vefat ettiginde oyundaki clani hergun 5 dakika onun hakkinda guzel seyler yaziyorlar clan chatlerinde .kendi clanlarinin orjinal sitesinde onun hakkinda yazilar yaziyorlar.Peki bizim milletimiz ne yapiyor . Sorunu olan arkdasi hemen asagilayip kendince sozum buluyorlar .Oyun oldugunu bilin eger oyun oldugunun farkinda degilseniz o sizin lamerliginizdir.dunyanin en guzel basari olgusu hirstir.Ama hirsi abartirsan kendine zarar etmeye baslarsin.Su oyunda bile hirsi hemde fazlasiyla ortaya cikaran biz turklerin dustugu durum bunu gostermektedir.Bu bize gercek hayati yansitir.Gercekten biz turklerin yapisi bu..Ne yazikki bu -.- . sana tekrar dan tessekkurler onemli olan yas degil olgunluktur.Problemlere olgunca cevap vermektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Crydan, 09 Aralık 2005 08:22 tarihinde demiş ki:
said:
Cagr1, 09 Aralık 2005 07:12 tarihinde demiş ki:
said:
soulteam, 09 Aralık 2005 07:10 tarihinde demiş ki:
aha benımkıne benzer bı vakaa bu ıse bı care bulun arkadaslar :P

buna biz care fln bulamiyoruz arkadasim isdemiyorsan silersin ko yu pc den oynamazsin takilirsin kafana gore silah zoru ilemi oynatiyoruz sanki sana oyunu?

bugün sinirliyiz bras;) sakin olmak lazm
[signature][hline]

normalde sinirli deildir gevşek adamdır böle pc başına gecince avanaklaşıyo cagrı =)
Ares te Satlık lvl 60 ve 62 rogue human ciddi olanlar burdan Msj Atsın

[Bu mesaj -Cursed- tarafından 09 Aralık 2005 12:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lmao0, 09 Aralık 2005 03:50 tarihinde demiş ki:

bende aynı durumdayım :'(( cidden bağımlılık yapıyo bu oyun..
eskiden charım hacklenince bırakmıştım 6-7 ay falan oynamamıştım bi gün tekrar girdim bi dahada bırakamıyorum :'(
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım o kadar haklısınki bende aynı şeyleri yaşıyorum ben bu oyunun ta... yorumu size bırakıyorum sizde oyunu bırakın bi boka yaramaz bi oyun zaman kaybı çok zahmetli ve pahalı bi oyun için çok fazla bunlar bende lvl lvl 60+ 3 char 55+ 2 char var inanın 3 senedir bu oyundayım ve suan anladım ki bu oyundan bi bok olmaz zararın neresinden dönerseniz kardır...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bırakmak cok kolay ben sahsen 1 ke geldıgınde gozumle elf belt +5 rol +5 falan gorunce makıneden sildim :D ... sonra yıgenım basladı onunda dersler kotuymus onada bıraktırmaya çalışıyorum.oyundan sıkıldıgınız an dırek bırakın hıc bıraksammı dıye dusunmeyın kesın bı arkınız cıkar yok bırakma sensız olmuyor der sızde ona uyarsınız ...[signature][hline]Cronis Lvl 60 Undead Mage Burning Legion
Guild:Deatwish for MT
Sosyal ağlarda paylaş

Burial bu o kadarda kolay degil.
Bagımlılık yapıyor.Aksam ruyalarıma girio walla:D
sigarada aynı
zarar veriyor goruyorsun ama bırakamıyorsun.
Ama eminim KE sigaradan daha zararlı...[signature][hline]Nick : DaggerPhobia
lvl : 62
Class : Shadow Vain
Np : 179k
Server : :::Lasombra:::
Server : Cypher

www.clanlasombra.tk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...