Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Greyhawk banned extreme dupe Extreme denen bu charı Gm nasıl açıyor

Braweheart

Öne çıkan mesajlar

Extreme dupeden banlanan bu adamın banını açan sayın işguzar gm ler..bizmi çok aptalız sizmi çok akıllı?..hadi bunu yedik herifin bi şekilde banını actınız babanızın hayrına acmadığınız kesinde..neyse siz bu kadar şifre mağduru var onlarında şifrelerini yollayında Greyhawk'a kapak olsun :)[signature][hline]karakter: paper mage
level:61
ırk: elmorad
np:** k
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Adamı hiç sevmem kıl bir heriftir ama yiğidi öldür hakkını ver şimdi. Adam pazarcılığa hayatını yatırdı. Gravehawk haksız banlanmıştı ve açıldı. Adam dupeci falan değildi. adamın tek hatası çok parası olmasından dolayı piyasada satılan dupe uniqleri ucuza alıp tabi ki piyasa fiyatına satmasıydı. Bunda çok ahlaksızca bir durum yoktu. Pazarcılık hepimiz yapıyoruz. Ucuz mal bulunca kapıyoruz. Malın üstünde dupe yazmıyor sonuçta. Bir çok şikayet oldu adam da banlandı. Geçen uzun uzun konuştum onunla. Param olduğu halde arsızlık yaptım her şeyi almaya kalktım dedi. Neyse aklı başına gelmiş şimdi...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 08 Aralık 2005 17:40 tarihinde demiş ki:
Adamı hiç sevmem kıl bir heriftir ama yiğidi öldür hakkını ver şimdi. Adam pazarcılığa hayatını yatırdı. Gravehawk haksız banlanmıştı ve açıldı. Adam dupeci falan değildi. adamın tek hatası çok parası olmasından dolayı piyasada satılan dupe uniqleri ucuza alıp tabi ki piyasa fiyatına satmasıydı. Bunda çok ahlaksızca bir durum yoktu. Pazarcılık hepimiz yapıyoruz. Ucuz mal bulunca kapıyoruz. Malın üstünde dupe yazmıyor sonuçta. Bir çok şikayet oldu adam da banlandı. Geçen uzun uzun konuştum onunla. Param olduğu halde arsızlık yaptım her şeyi almaya kalktım dedi. Neyse aklı başına gelmiş şimdi...

malesef bilinc yigitlikle falan alakasi yok bu isin. o pazarcilik olayi sadece "aha ben boyle para kazaniyorum" diyebilmek icindi. zamaninda 2. account'u zaten dupe'den banlanmisti. bir cok account'u dupe gold barlar ile doldurdugunu GM'ler de soylemisti zamaninda. sahsen hic ama hic inanmiyorum o adamin dupe yapmadigina.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 08 Aralık 2005 17:40 tarihinde demiş ki:
Adamı hiç sevmem kıl bir heriftir ama yiğidi öldür hakkını ver şimdi. Adam pazarcılığa hayatını yatırdı. Gravehawk haksız banlanmıştı ve açıldı. Adam dupeci falan değildi. adamın tek hatası çok parası olmasından dolayı piyasada satılan dupe uniqleri ucuza alıp tabi ki piyasa fiyatına satmasıydı. Bunda çok ahlaksızca bir durum yoktu. Pazarcılık hepimiz yapıyoruz. Ucuz mal bulunca kapıyoruz. Malın üstünde dupe yazmıyor sonuçta. Bir çok şikayet oldu adam da banlandı. Geçen uzun uzun konuştum onunla. Param olduğu halde arsızlık yaptım her şeyi almaya kalktım dedi. Neyse aklı başına gelmiş şimdi...

blinç altı çizilen yerlere yorum yapıyorum...
O adam dupede yaptı ve bilerek dupe itemleri toplayıp bilerekde sattı....

Ve o adamı areste çoğu kişi sevmez çünkü herzmn piyasayı yükseltir.yani senindediğin gibi ucuza alıp normal fiyata satmaz^^...10 kişiye sor 9u greyhawk'tan nefret eder durmadan piyasayı yükselltiği ve zararı olduğu için...ancak kendisi item alcağı zmn her zmn ucuz olmasını ister onun gibi pahalı fiyat dedinmi küfürü basar^^....

aramızda geçen konuşma;
mercantta 10 ap 2tanede poweroflion scrool var..(o zmanki fiyatlar 50m ap scrool 65m lion scrool greyhawk ise 60mden ap 80mden lion scrolsatıyo her zmnki kazıkçılık edasıyla^^)Greyhawkdan gelen pm;

greyhawk;hi
ben;hi
greyhawk;i buy all ur mercant offer me to 1 scrol
ben;ap min 47m lion min 60m...
greyhawk;omg g*****************...vs.vs küfürler
ben;omg GAY go away n00b...zzzzzzzzzzzzzz

adam bu kdr karaktersiz işte alırkan dbeleniyo satarken uçuruyo...[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

Kazıkçı pazarcılık yapmadığını söylemedim. Ayrıca konuşma tarzı ve insanlara davranışı da iğrenç olan bir adam. Saygısız ters kıl bir herif. Ben adamı seviyor falan değilim. Ama bunlar ban nedeni değildir. Ben kesinlikle onun dupe yaptığına inanmıyorum. Yapmaya da ihtiyacı yoktu zaten...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

abii bu adamı savunan turku ben hoplatırımm okadar turklere ana bacı kufur eden savaslarda usten turklere gay diyen adami bana kimse savunmasın kimin ne oldunu herkez biliyoo baninida para verip actırmıstır kesin adam +8 sheel satiyoduu pasooo rogue nerden buluyosaa o adam dupe ci deilse ben de mage deilim[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: org:)
np:134 k

dip not: elmoraddan donme org kasdfhaskjfhşasf

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Air_Wolf, 08 Aralık 2005 20:03 tarihinde demiş ki:
ya şu charını açtıran çocugu bulun bizde parayı verek açtırak anasını satim yoksa bu şifrelerimiz verilmicek.

yaaa şifre dedin aklıma geldi ağlamak istiyorum
normalde haftada bikere maile girerdim şimdi klavyeyle mail arasında savaş veriyorum[signature][hline]Nick:Georing
LVL:6x
Nation: ElmoRaD (Karus olmayı Düşünüyorum)
RaCe:Warrior
SRVR:ARES
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...