Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gînâ Geldi..Birçek insan yardım bekliyor..

morchaylt

Öne çıkan mesajlar

Char'ı kastım np topladım premium aldım.. Sonra şifre gitti mağdur oldum. Herkez gibi beklemeye başladım.. yeni char açtım üzerimde bir bıtkınlık oynamak istemiyorum çünkü kolaydeğil hele'de warrior dedikleri karakter için ex toplucaksın item düzeceksin sonra baktım arkadaşın biri GM-GM-G-M'diye yardım istiyor PM atıım dedim ben Gm'im artık o kadar çaresizlerki istedim şifresini d.tarihini çocuk vermeyebaşladı kapatım pencereyi sonra tekrar yazdım boş ver ben gm değilim diye.gülmeye başladık " ne yapayım tutunacak birdalbulmaya calisiyorum dedi" çok emek vermiş herkez gibi..Şimdi oyun oynamıyorum tek yaptıgım siteye ve mail adresine bakmak.. karakemal'i mi görebildigim tek yer clanranking nasıl zaziliyosa. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Seninde bildiğin üzere usko'nun yöneticileri bu tür sorunlara karşı çok duyarsızlar. Ben bu oyuna ilk başladığımda sorduğum her soruya cevap geliyordu. Ancak ne zaman "50 lvl altı ve premium olmayanların sorularına cevap vermeyeceğiz" duyurusu yapıldı ondan sonra işler sarpa sardı. 50 lvl üstü ve premium olmama rağmen o zamanlar artık sorduğum soruların hiçbirine yanıt alamamaya başladım. Bundan sonrada sorulara ve sorunlara giderek kayıtsız olmaya başladılar. Bu şifre olayıda tuz ve biber oldu. Bakalım daha ne kadar kayıtsız kalacaklar. Bü tür sorunlara sadece premium üyelerini kaybetmeye başladıklarında bakıyorlar. Yoksa umurlarında değil.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
LvL: Holy Water Arıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Kardes biliyorumsimdi premiumolmuyanlarin sucune diyecekler ama ins premium olanlarin sifreleri bali duzelir ve senin bu TEZ'in dogru cikar. isterim'ki Herkez huzurlu ve mutlu sekilde oynamaya devam etsinbunun olabilmesi icin'de. Buyuk bir teskilatlanma gereklidir herkez anlasicak ve bir sure butun turkalemi oyunu birakacak sadece hatalarinin farkina varmalari icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunu teşkilatmanın yapılabilmesi için yaş ortalamasının 20 veya 25 olması lağzım. Ancak yaş ortalaması 12. Böyle bir oyunda ve ortamda adam akıllı bir teşkilatlanma asla yapılamaz. Ayrıca ne adamlar var adam sağlığını tehdit etmesine rağmen bırakmıyor oyunu. O yüzden hiç düşünemiyorum öyle bir uygulamanın yapılabileceğini. Ayrıca yazımda demek istediğim artık pre. bile takmıyorlar. Eskiden böyle değildi. Demek istediğim buydu.[signature][hline]Server: Diez
Nick: Holydexteriyus
LvL: Holy Water Arıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...