Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefied 2 Patch Sorunu

Revell

Öne çıkan mesajlar

Artık dayanamayıp buraya yazmaya karar verdim :)

Battlefied 2 Patch sorunu yaşıyorum. Ne zaman BF2 yi patchlemeye kalksam yüklemenin yarısında, Patch Failed hatası alıyorum. Oyunu kaç kere silip yeniden yükledim, yeniden patch indirdim... Bugün bir hevesle gidip Bf2:Special Forces aldım eve gelip yüklemeye başladım. Expansionda yeni patch var herhalde yükler bu sefer dedim yine Patch Failed hatası verdi. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Kütüphanede süs olarak kalacak bu gidişle oyun.[signature][hline]|Avril Lavigne| |MySpace| |The Simpsons| |WWE|
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu yukle crack yapma oyle patch etmeyi dene
oda olmazsa yeni cd al [korsan oldugunu var sayıyorum]
ardından patchle ve crack deil de oyunun fixed image ini çek www.gamecopyworld.com dan olacagını umuyorum kolay gelsin...[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi elindeki tüm oyunlar orjinalmi?
:D her türk ün içinde biraz korsanlık vardır :) (yanlış aldılanmasın)[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Elder Bounty Hunter-----FRF
How many pieces of Bounty Hunter Armor did Boba Fett have to collect to get his complete set of Mandalorian Armor?
If Luke and Leia can fire blasters and jump from their speeders, why do I have to get off my bike just to punch someone?
How many skills did Luke Skywalker have to master before he became a Jedi?
Sosyal ağlarda paylaş

5-6 kez silip yükledim valla çözüm olmadı. BF2 yi yüklüyorum onun üstüne BF2:SF yi yüklemeye çalışıyorum ki SF yi yüklemeden önce v1.1 cd de var onu patchlemeye çalışıyor orda hata veriyor artık son kez deneyecem. Olmazsa elimizde patlamış olcak[signature][hline]|Avril Lavigne| |MySpace| |The Simpsons| |WWE|
Sosyal ağlarda paylaş

bende programfilesta olmuyunca yapamıyodun patchi program filesta değilse oraya kurmayı dene bi tane daha yöntem daha var ama 1.1 için geçerliydi bunda yermi bilmiyorum yazmayacağım o yüzden.[signature][hline]-i am not fat, my mom says i'm big boneddd.
-screwww you guyssss i'm going hoomee.
eric the cartman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...