Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya diez Gm si uyuyor mu adamlar catır catır Cz de kosp yapıyorlar böyle giderse Np 0 a inecek

suvari2

Öne çıkan mesajlar

ßeyLer iş çığırından cıktı :) ben artık cz yüzüne bile ßakmıyorum exp kasıyorum...ne yapayım okların arasında çebelleşiyim mi ? exp kasarım daha iyi buna kimse dur demiyosa ben demem! kek gibi atlamam oraya :D[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
Not_: Artık Fakir SoyuLdu :(
Sosyal ağlarda paylaş

Silinir tabii arkadaşım. İlk önce forum kurallalrını oku ondan sonra topic aç. Burada büyük harfle topic açmak yasak. Aynı konu 3 topic aşağıda varsa tekrar açmak yasak. Bunları oku ondan sonra gel topic aç.[signature][hline]Server: Diez
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 59
Clan: Hanedans
Np: 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

tamam kardeşim saol aydınlatığın için kusura bakmayıon ozaman
xxxzoxxx--abdurrezzakbinberrak--::rocky::-- adamlar cayır cayır macro kullanıolar orc toena çömmüşler ssde aldım aam koyacak alanıkm yok şuanda koyacağım bu nasıl iştir yaa?? diablo angel dizde macro kullanan orc a rastlamadım dior sorsun kardeşim bunlara pmden ne dicekler[signature][hline]yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 07 Aralık 2005 11:44 tarihinde demiş ki:
Ares temiz mi?
Şu anda en temiz server Diez. En oynanacak serverda Diez. Merak etme yakında banlanır. Ben Diez'in GM'sini seviyorum. Adam iyi çalışıyor.

bana göre en temiz ares çünkü aresin diğer serverlere göre daha belli bi üstünlüğü var nede olsa ilk göz ağrısı czde kosp a raslamak zor gibi[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Nation : Karus / Karus
LeveL : 6x / 5x
Clan : ReactioN / ReactioN
Server : Ares / Ares
Class : Elemental Lord / Hunter
Np :41k / 1k :D
Sosyal ağlarda paylaş

war kanka diesdede macrocu saLakLAr war..

HumanLarda Geçmişi macro oLan Zmay,LongLing,Lafazan haLA oyundaLar

ve şu anda LASTMAN isimLi gerizekaLı macro yapıyor..

KarusLardada

Cz_Rogue VE :zebrano:[signature][hline]Turkuaz
Fukara

LVL 61,ELEMENTAL LORD

nps : GRADE 3 NOW (144k)
nation : karus
server : dies

Turkuaz R.u.L.A.z
Sosyal ağlarda paylaş

fukara kardeşim helal olsun sana orclarda gerçekten kullananlarıda saydın eksik oldu ama yukarda belirttim 3 kişi ben humanlardada doğru diosun lafazan dangalağı ve benim gördüğüm biri daha townface dene gerizekalıda kullanıo adamlarda beyin olsa bunun sadece bir oyun olduğunu bir oyununda herkez için eşit olduğunu bilmeleri gerekir eşit olmayan oynanamayan bir oyun oyunluktan çıkmazmı soruyorum ?...[signature][hline]yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa yeter artık yaa bukadar Da olmaz yaa adamlar macro yapmak ne kelime dicek bişiler bulamıorum vallaha sinirden çaresizlikten monütörü kemirecem bune yaa bu adamlara kimse dur demiyecekmi arkadaş yaa abdurrezzakbinberrak--xxxzoxxx- madman bu adamlar devamlı aam durmadan macro ile adam kesiolar orc towna yaklaşmak imkansız böyle oyunmu olur zevkmi olur yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[signature][hline]yok :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...