Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sifreler yalan oldu

bur0

Öne çıkan mesajlar

ya ben bunlara dava acamam mi yada bankaya ciddi diyorum banka parayi ödememis olan bana oldu nedir borcum 1 gold premiumsa hemen ödeyim ciddi bu ben emek verdim isim yaptim cevre yaptim simdi millete pm atip ben buro diyorum öle muhabbete basliyoz arkadaslarla adalet mi bu ya[signature][hline]nick:Mysterious_Eko
clan:-
server:ares
lvl:48
np:0
geliyorum ulaaa:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bur0, 07 Aralık 2005 23:45 tarihinde demiş ki:
bi sey olmaz baris bende 3.preyi göremedim bu 3.charim ilk premiumu aldim 2.de banlanacam iddaya giren:D

:( wallahi ben char felan kasamam şu an açılrsa devam açılmazsa Finish Fu this game :P Start Wow :P[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

ewt iki tane 60 char kastım 1.sifre magduru 2.duruo ama itemlerı yoq. itemler sifre magduru charımda kaldı anlıcan patladım :D[signature][hline]Name : wildrain / PenY
Clan : YoQ! / YoQ!
Lvl : 6x / 6x
Class : Kasar Hood / Arch mage
Nation: El Morad / El Morad
Np :1xxxx / YoQ!
Server: Ares / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

beyler kolayı var basın parayı alın edith char..biz keriziz ya bu akbabalarında istediği bu..yolda bulsam parayı gene bu oyuna 5 kuruş vermem bu saatten sonra vereninde aklından şüphe ederim..bu herifler bi bokla iligilenmiyor sorma ver parayı..gitsinler kendilerini becersinler bu dakkadan sonra[signature][hline]karakter: paper mage
level:61
ırk: elmorad
np:** k
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Braweheart, 08 Aralık 2005 03:11 tarihinde demiş ki:
beyler kolayı var basın parayı alın edith char..biz keriziz ya bu akbabalarında istediği bu..yolda bulsam parayı gene bu oyuna 5 kuruş vermem bu saatten sonra vereninde aklından şüphe ederim..bu herifler bi bokla iligilenmiyor sorma ver parayı..gitsinler kendilerini becersinler bu dakkadan sonra

9999999[signature][hline]Name : wildrain / PenY
Clan : YoQ! / YoQ!
Lvl : 6x / 6x
Class : Kasar Hood / Arch mage
Nation: El Morad / El Morad
Np :1xxxx / YoQ!
Server: Ares / Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...