Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karus ırkı zayıf mı, yoksa ben oyun oynamayı bilmiyor muyum?

Sonsivri

Öne çıkan mesajlar

@ indream
benim yazdıklarımı tekrar okursan mutlu olurum çünkü ne dediğimi tam anlayamamışsın. Mage Hat paper için olandır. Mage Helmet ise 112 int ister ve 112 int vericeksen full int ol dedim.

@ sonsivri
Mage hat ı alabilmek için yaklaşık 25+ gold bar ın olması lazım kaldıki bu sadece mage hat ile bitmiycektir millet dual ROM, EP , dual WE fln kullanırken senin normal takılman oyunu senin için biraz daha zorlaştıracak.
Benim şuan hiç bir unique itemim yok (lycaon staff tan başka)
Bence sende int olarak mage oynamaya alış derim direk paper olarak çıkıcaksan cz ye alışman biraz zor olur (bence) Sonra Eğer Mage hat ı alıcak parayı topladıysan direk paper ol ve cz nin tadını çıkar . Bende CZ de çoğu zaman hatta %95 party lere girmem ve gayette memnunum.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

"joey"
Yahu bu meret bu kadar pahalı yapacak şey sırf paper için olan 25 dagger defanslı olması mı?
Off ya bende 150M felan sanmıştım :)
Problem değil ya o kadar değerliyse ve iş görecekse ilerde bakarım elixir ile değiştirirm ne olcak.
Şimdilik pet olayına devam edeyim ben. bana yol öyle görünüyor. Ama flame olmadan da exp kasmak zor iş. Ice-Light olsam harpy falan keserim herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

benim kıyasladığım adam çok ileri seviye oyuncu ama hala birilerini heal edipte önünü açmasını sağlıyor. Arkada karus priest ne yapıyor? Level 70 karus kesin battle priest rolleri oynar ve kendi dalardı karşıya. inanıyorumki kızın1i bize dalsa herkesi keserdi ama yapmadı neden? bence birlinkte hareket ediyolar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes ucuz diye wizard8 +7 8cotton +7 8 9 küpelerini alıp paper mage olduğunu sanıyor oysaki bence paper mage pad mageden daha pahalıdır bahsettiğin hat en basit örnek lycoan 7 nin elixir 8 den pahalı olması ufak bir örnek.

ben hala hp9 takılı (defans + res bonuslu unique tercih sebebidir) hp +7 complete setli salamander8 li pad mage taraftarıyım

paper olun
bütün gün cz de durun hatta savaşlara girin girdiğiniz 50 partiden 40ından küfür ederek çıkıp gerilin.

pad olun
bütün gün cz de durun savaşlarada girin
çok nadir bulunan zeki insanlarla dolu partide bile en az ölenler arasında olun az np alın az verin sinir sisteminizi koruyun.

tekrarlıyorum 62~ altı en iyi combocu assasianın combolarına (en iyisine pot basarak) bakarak gülün.

ko'dan ke'ye geçerken glacier atağını mageden aldıkları gün rogueler çıktı meydana hala da varlar.

1 - 2 assasian için dagger defans takacağıma 69 defanslı +6 complete helmet takarım pot & scroll basarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Priestmisin ?

2 farklı heal skili buff cure ac skili etti toplam 6 buton

6 kişi x 6 buton değil
1 2 gerekene 1 er press yani 2 x 6 buton dan gereken.

1 assasian veya warrior kaç tuşa kaç kere basıyor ?

priestlik süper basit bir iştir 2 gün önce arkadaşımın accı ile girip test ettim 3 bilemedin 4 tuşdan ibaret olay.
Sosyal ağlarda paylaş

"Death_TR"
söylediğin çok doğru yaaa. Ujio dan aynısını söyledi ama kafam çalışmıyor olsa gerek ikincide anladım.
Pet olduğun için kolay yatmazsın zaten yanında birde rogue var oda kesme işini görür. paper olmaya kasacağıma pet magician ile beraber çalışacak rogue bulayım daha iyi :)

"indream"
yafff sen hep kötü haberler veriyon. Lycaon o kadar pahalı mıymış.
Biz nasıl 61 olduk yaaa :)

[Bu mesaj Sonsivri tarafından 08 Aralık 2005 01:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...