Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Biliyordum Koxp Babasının Hayrına Çalışmaz..

Korku

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar bu koxp denilen mereti indirdim merak ettim nedir bu die.Login olmaya çalıştığımda...
218.19.20.57:4 <<--- Bu adresle temasa geçiyor ve benim portumu onlara açıyor..Bir nevi trojan gorevi uyguluyor.ISA otmeye başladı xD xD Bloke et dedim.O ip ve bende aştığı portu geri kapattım.Program hata verdi xD xD
Zavallı insanlar keşke accountuzu çalsalar ama dahada fazlasını yapıyotlar sizin Ip'leriniz kullanarak para kazanıyorlar..Fark etmeden onlardın istemcisi oluyorsunuz ama siz devam edin..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Korku, 07 Aralık 2005 21:26 tarihinde demiş ki:
Evet arkadaşlar bu koxp denilen mereti indirdim merak ettim nedir bu die.Login olmaya çalıştığımda...
218.19.20.57:4 <<--- Bu adresle temasa geçiyor ve benim portumu onlara açıyor..Bir nevi trojan gorevi uyguluyor.ISA otmeye başladı xD xD Bloke et dedim.O ip ve bende aştığı portu geri kapattım.Program hata verdi xD xD
Zavallı insanlar keşke accountuzu çalsalar ama dahada fazlasını yapıyotlar sizin Ip'leriniz kullanarak para kazanıyorlar..Fark etmeden onlardın istemcisi oluyorsunuz ama siz devam edin..

+65656565265468[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k
Diezin en eskilerindendim banlanmadan önce.....

Sosyal ağlarda paylaş

bizim Turk insani icin onemli degil bunlar sonra gelir forma acc hacklandi der koxp kullanarak kasar accyi ama acc ye herhangi 1 zarar geldiqi zmn hada hack yediqi zmn bagirir parayla item aldim su kadar kasdim bunu yapdim ettim cart curt..Bazi insanlar hak ediyor birak kafasi olan kullanmaz ztn oyle programlar adamlar hayrina oyle bir program cikartacak degillerdi ya..O programi kullananlar dusunsun ..Cezasini cekicek olanlar..Biz degil..[signature][hline]I miss You
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...