Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hosting

dogan

Öne çıkan mesajlar

Bi arkadaşıma lazım olduğu için soruyorum

şöyle 70-80 kişilik bir uo server için makina özellikleri ne olmalıdır ve ortalama host ücreti nekadardır[signature][hline]««« Dº¨G¨áN »»»
~~~~~~~~~~~~~
Bizimle Ugrasmak- [ G ] üven [ Ö ] zveri [ T ] ecrübe İster! ~FenerBahçe~
Monster a.k.a Dogan
Sosyal ağlarda paylaş

Xeon işlemcili
Windows Server 2003 Minumum
1024 Ram

Bağlantıc içinde
1 mbt / 1 mbt işini görecektir
türkiyeden almak istersen çok para ödersin onun için yurtdışı host bakarsan aylık 100-150 $civarına 4-5 mbt bağlantılı sunucu kiralıyabilirsin...[signature][hline]Kız Dediğin İstanbul gibi olmalı Fethi Zor Fatihi TEK !
Sosyal ağlarda paylaş

1mbit hat almişindir orasi dogru ama 1mbit 100% kullanmadin bundan eminim neden diyecen 200 playerli bir shard host ediorum şuanda reklam olmasin isim vermiorum sadece suanda host ediorm diorum ,

200 playerde 672kbps max gordu peak olarak da 922 gordu o yüzden diorum 300 kişilik bir shard olsa 1mibt olurdu..
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben bölmedim işte dedicatedi bide.
Direk kendim olusturup, bir shard acmıstım. Sonra vazgectim veletlerimi eglendiricem diye. Bla bla yani.
Aman salla ya boşver =)
Sanada hayırlı işler.[signature][hline]I still feel the pain..
I still feel your love..
I still feel the pain..
I still feel your love..
Satılık Yepyeni Wow

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mayhem, 05 Aralık 2005 10:19 tarihinde demiş ki:
@Alis kullanıldı 1mbit. Ben kullandım zamanında hatta. Anetta makinem vardı bla bla ..

Anet? Emin misin?
En azından son 5 6 sene içinde benim gördüğüm öyle bir dedicated UO sunucusu yoktu ortalıkta da...
Bir hata olmasın?[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alis, 06 Aralık 2005 11:07 tarihinde demiş ki:
Ne acidan yoktu anlamadim ben ?

Tek kişiye ait (bu tek kişiden kastım 1985 doğumlu birisine sunucu kiralanması gibi illegal bir durum) bir sunucu, üstelik dedicated... Bu açıdan yoktu. Haber sunucularının bile imzalarını üst düzey atıyordu hep kontrollerde.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
Sosyal ağlarda paylaş

18 yas yasal uyarisi dogru ama bir yerde dogru ticaret amacli kullanirsan ornek makine ustunden yasal prosedurlere uygun ticaret yaparsan yasal uyari 18 dogru ama game server niyetinde kullanirsan 18 olmak zorunda deilsin ;

Ha ama bunu gene game serveri ticaret amacli kullanirsan ornek game ustunden gelir kaydetme vergi kimlik numaran olmadigindan dolayi vermezler'dir[signature][hline]www.inboxhosting.net Sinirsiz iletisim icin sinirsiz hizmet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...