Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

haksızlık

OrioN_

Öne çıkan mesajlar

bu sabah ıtıbarıyle carımın ıtemlerı sılındı gm dun aksam gırıp ustumu sılmıs lvl yaparken dun gece oldum sabah kalktıgımda ustum sılınmıs ınn hos. dolu bır sekılde gene yerde yatar halde lvl dusmemıs sadece ust tumdekı butun ıtemler gıtmıs 2 we,2roc ıron belt ,ıron nec shel set +7 raptor +8 ve raptor +7 bu ıtemlerın hepsı legal benım carım 67 lvl arkadaslar ıtemler kac dup atlattı ve gold pre sahıbıyım anlamsız sekılde sılınme ıle karsı karsıyayım ınanıyorumkı bu olay benden baska bır cok kısının basına geldı xig serverda oynuyorum benı cogu tanır wıpe da herkez cıplakken ben ıtemlı dolasırdım ama yapılan cok ayıp ve çirkin bu msjı muhakkan turk gm lerden bırı okuyacaktır
benımle ırtıbata gecsın tesekkurler[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu oyunda seni hackleyenin gm olmadıgını nerden bileceksin ki. kimleri gm yapıyorlar. şu türk milleti az haklarını savunabilse, az adam yerine konulsa neler olacak ama... senin legal itemını siler adam sen gidip gold premium alırsın. seni yok yere banlar açılsın die premium alırsın. ondan sonra devlet bişey yapsın buna. oldu canım var mı başka isteğin.[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 07 Aralık 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
abi bu oyunda seni hackleyenin gm olmadıgını nerden bileceksin ki. kimleri gm yapıyorlar. şu türk milleti az haklarını savunabilse, az adam yerine konulsa neler olacak ama... senin legal itemını siler adam sen gidip gold premium alırsın. seni yok yere banlar açılsın die premium alırsın. ondan sonra devlet bişey yapsın buna. oldu canım var mı başka isteğin.

Türkler birlik olamiyor ki burda , cogu kisi kolay para pesinde. Ben zamaninda baya ugrastim ama suclu ben oldum. Küfürler vb seyler cok canımı sıkmıstı.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ben daha önce de söyledim. şu oyunu adam etmek çok kolay. kodlardan ibaret değil mi bu oyun? verirsin parasını adam gibi coder alırsın işe düzeltir herşeyi.

milletten premium adı altında soygun yapmayı biliyorlarda 3 5 kuruş verip adam tutmayı neden beceremiyorlar.

allahım hele şu şifre rezaleti. en uyduruk forumlarda sorunsuz şifre değiştirebiliyorsun ama ko da olmuyor. bu nasıl saçmalık[signature][hline]ares
lvl 61 e.lord
runingamoks
sattım gitti

silkroad online
erguvan
lvl 30+

Sosyal ağlarda paylaş

İngilizcen yoska bile Turkce olayı anlat...Destek bolumune mail at.
GOld uyeliğin varmış rollback atarlar duzeltirler merak etme..[signature][hline]Tanrıdan Diledim Bu Kadır Bu Kadar Dilek
Bana Kısmet Değil Dızınde Yatmak Aman Aman
Dızınde Yatıpta Yuzune Bakmak Aman Aman

Gel aman aman yanıma kıyma bu yazık canıma
Bir kara kaşın bir kara gözün eriğiyor halına...

Piskopatım Uleeee Tırşık Tırşık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...