Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

boss boss !!

demon_thanks

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar ben aresde demon_thanks.Oyunda o kadar bos ve obo kesiyoruz item düşmüyor itemlerımız sizlindi peki nerden bulacağız eyy Gm!! :)İnsan bossların içine azda olsa pra edecek yada kullanılacak item koysa fenamı olur o kdar item maduru var bari onlara yardım et o kdar paralar silindi

Lvl: 61 ( Atlanmıyor beaa :( )
Np: 35xxx
Server: Ares
Nick: Demon_thank$
Sosyal ağlarda paylaş

bizim clan 1 ay boyunca günde ortalama 15 boss kesti bunların içinde shaula, talos, tk, sq, hq da var ama çıkar item sadece 1 cleaver ve 1 emerald ring.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

ohooooo 5 - 6 taneyle olsaydı bizim clan zengin olurdu
450 tane boss tan sadece 1 cleaver 1 de emerald ring çıktı diyorum . ve biride boss kesip item kasın diyodu buyrun boss droplar ortada[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

::PunK:: ın pelerini gitti ama yılmadan kasıo tek Başına Deru dönüo :D
Sosyal ağlarda paylaş

hımm. 1 hafta önceyi sanırım sabah saat 8 filan deru kesiorum boss dedi biri gittik gidiş o gidiş 3 talos 1 tk 1 samma 2 df 1hq cıkan sadece kol saati gazoz kapagı. ustune allahın ezikleri ustume falcon cekip yatırdı exp gitti[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
eger cz de BuFFs_BuNNy adında bi priest görürseniz dalmayın fındık fıstık o:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Polithe1st, 07 Aralık 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
valla bugün harpy queen'den mage earring//talos'tan lightning belt///snaqe queen'den ise amulet of str aldı bizim clan :P

bugün vardı bişi hq dan amulete of curse cıktı bizede bi an inanamadım dikkatle baktım bi yuzumu yıkadım tekrar baktım cidden çıkmış:D o gazla gittik 2 talos 1 df kestik yine başş :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cr0w292, 07 Aralık 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
başş denmez ona BASH denir.kibar ol biras zuahhaha :D:D artık önüme boss cıksın kesmicem ya.manalara zamana yazıq.

olurmu yazık içinden bi tane unique pot çıkar büyük ihtimal :D[signature][hline]tüm cemaat-i orG burdan size sesleniorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 07 Aralık 2005 17:09 tarihinde demiş ki:
said:
valla bugün harpy queen'den mage earring//talos'tan lightning belt///snaqe queen'den ise amulet of str aldı bizim clan :P

bugün vardı bişi hq dan amulete of curse cıktı bizede bi an inanamadım dikkatle baktım bi yuzumu yıkadım tekrar baktım cidden çıkmış:D o gazla gittik 2 talos 1 df kestik yine başş :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bubbaChucks, 07 Aralık 2005 17:09 tarihinde demiş ki:
said:

bugün vardı bişi hq dan amulete of curse cıktı bizede bi an inanamadım dikkatle baktım bi yuzumu yıkadım tekrar baktım cidden çıkmış:D o gazla gittik 2 talos 1 df kestik yine başş :D

Hq den Amulet Of Curse Cıkmazkii...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaa abi bukadarda sallama olamaz 50 TALOS nedemek alla alla 50 talos kesecen drop almıcan oyunu bırakırım bea...
Olimpiyada başladım lvl 45 warriorla DF altına tank oldum kesemicem belli idi mahsat millet gaza gelsin xD 20 kişi bir dalldı DF 20 saniyede oldu kutu bize acıldı içinden Dimand ring çıktı dusunun artık...Ares2'dede başıma geldi aynısı.
Sosyal ağlarda paylaş

biz hergün talos tk keserdik drop sadece 1 tane mp ve hp bonuslu earing olmuştu tkdan talostan bişey düşmedi o kadar kesmemize rağman sqdan dex of amulet düştü 2.ci kesişimizde:)[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...