Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mutlaka Okuyun!... Haksızlık Var

Chitir

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben Xgenon serverinden Chitir.
Dün gece CZ' de NP kasarken 4 asasian'ın arasında kaldım. 4' ünü aldım ve karşıma Fanat1c çıktı, O nuda kestikten sonra GunSmiley' den Pm geldi. Konuşmalar aynen şöyle Türkçe dublaj;
-GunSmiley: İtemlerini nerden aldın.
-Chitir : Arkadaşımdan gerçek paraya.
Daha sonra GunSmileyin sormuş olduğu soruyu anlıyamadım ve beklemesini İngilizce-Türkçe sözlüğe bakacağımı söyledim. Bana 30 Saniye saydı 20-10-5-4-3-2-1 BANNED dedi ve DC oldum. Yani banlandım gerçekten. Peki Infinity Yorik_ takarumousekani bunlar neden banlanmıyor. Yorik Combo programı kullanıyor, takaru full item uniqler+3, Infınıty zaten boss gibi 20 asastan kaçıyor peki bunlar ney. Eğer biz kaybediyorsak Human olduğumuz için kaybediyoruz. Eğer bende karus olsaydım banlanmazdım az değil arkadaşlar levelim 62 gözlerimin önünde gitti o char. Gece uyuyamadım, elimi yumruğumu sıkıyorum. Knight Online bitti!... Sizin kaderiniz 15 yaşındaki çocuğun elinde.
Sosyal ağlarda paylaş

BENCE DEİL KARDEŞ O ZAMAN Bİ COK KİŞİ BAN YERDİ
1 Sİ CELASTİN WARLDS DİE ARESDE Bİ KLAN WAR ORDA MİNNİE MOUSE DİE Bİ ASSASİAN WAR O TÜM İTEMLERİNİ REAL PARAYLA ALMIS DİE DUYDUM VE ADAMIN CHARINI MİCROSOFT PGR. GİBİ BÜYÜK Bİ ŞİRKET KORUOMUS BUNLAR SADECE DUYDUKLARIM GERİSİ ÜSTÜME VAZİFE DEİL:D[signature][hline]_YA OLUCAK YADA BIRAKICAĞIM_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 07 Aralık 2005 09:17 tarihinde demiş ki:
said:
Kaladze, 07 Aralık 2005 08:57 tarihinde demiş ki:
real parayla item almak satmak ban sebebi benim bildigim

+1

Değil bence olmamalıda söyle diyelm bi drop itemı sen satın aldn weya bi dupe item( tabi sen bunu bilmıosun) gm seni banlarsa acaba itemın dupe oldugu icin mi banlar yoksa itemı reel parayla satın aldıgın icin mi ? bunu düsünmk lazm
Bence dupe oldugu icindir cunku ne biliim bi dusunsenize sizede aptalca gelmıomu sonucta o bi drop itemı ise sen bunu kendi isteğinle herkese verebilirsin ister para karsılıgı ister belese bu senin özeline girer onları ilgilendirmez kendi itemımı birine verirkendemi gm e sorcam ?
not: alınma dupe cüsün demiorm sadece örnek verdm.( benımde basıma geldı 1307 patch geldı shard8 gitti 1309 geldı sahrd7 gitti hepsıde reel parayla alınmıstı...)
Sosyal ağlarda paylaş

Ks_Er ah nickini hatırlasaydım konuşacaktım. şunları unutmayınki pompala_behcette banlandı. Amac Bad_Boyz ların kollar asla sönmeyecek. Ama şunu söyleyim kimsenin başına gelmesin bu olay. resmen dalga geçti benimle 30 saniye sayıyorum, elim ayağım dolaştı. tamam itemlerim dupedi 2 adet w.e. +3, iron belt +3, iron neck. +3 2 adet roc +3, hell breaker +8 vardı. neyseee bundan sora WOW oynıcam, ben adminler banlasın diye gece gündüz Char kasamam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chitir, 07 Aralık 2005 11:11 tarihinde demiş ki:
Ks_Er ah nickini hatırlasaydım konuşacaktım. şunları unutmayınki pompala_behcette banlandı. Amac Bad_Boyz ların kollar asla sönmeyecek. Ama şunu söyleyim kimsenin başına gelmesin bu olay. resmen dalga geçti benimle 30 saniye sayıyorum, elim ayağım dolaştı. tamam itemlerim dupedi 2 adet w.e. +3, iron belt +3, iron neck. +3 2 adet roc +3, hell breaker +8 vardı. neyseee bundan sora WOW oynıcam, ben adminler banlasın diye gece gündüz Char kasamam

anlayamadım ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
. tamam itemlerim dupedi 2 adet w.e. +3, iron belt +3, iron neck. +3 2 adet roc +3, hell breaker +8 vardı.

dalga mi geciyosun sen bizle? bir de niye banlandim diye soruyosun senin gibi tum adamlarin koku kurutulmasi lazim ki oyun biseye benzesin[signature][hline]its too quiet here
Sosyal ağlarda paylaş

Ya baska bisi solemeyim diodm ama sen bunlara milyon dolar versende dupe yine dupetur...ya bi item bukadar mı sırıtır +3 yuh be kardesım! sen baslıga haksızlık die atmıssın hangi tarafa haksızlık solesene? ya hemde dupe oldugunu bile bile alıp kullanıosun hic mi icin sızlamaz! bide para veriosun iste senın gibiler yuzunden beramusa dupemus vb.. denio! bide utanmadn nie banlandm diosun ! orda sen gm e cevap veremedn die banlanmamsınsın bu cok acık ayrıca bole biside olamaz cunku her gm banladıgı kısıler hakkında rapor vermek zorundadır ha sole bisi war pre uyesıysen bi kere daha gozden gecirirler ...
[hline]
haksızlık ?!?!? kime

[Bu mesaj Crydan tarafından 07 Aralık 2005 12:36 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Crydan tarafından 07 Aralık 2005 12:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tamam itemlerim dupedi 2 adet w.e. +3, iron belt +3, iron neck. +3 2 adet roc +3, hell breaker +8 vardı. neyseee bundan sora WOW oynıcam, ben adminler banlasın diye gece gündüz Char kasamam

yuh diyorum başka bişi demiyorum
serverın içine ettim banlandım niye diye sormuşsun hafiften sanki[signature][hline]BuFFs_BuNNy
server:ares
job:paladin
lvl 62 oldu ama yapıcak bişi yok 65 e devam:D
np:ranking list acıldı arada bul:D
Sosyal ağlarda paylaş

Nedense banlanınca herkezde aynı yaygara"Niye diğerlerini banlanmıyor". Dupe yapmışın banlanmışın, diğerlerinden sanane ?

Sen banlanmasaydın, legal oynıyanlara haksızlık olmazmıydı ?

Allah aşkına böyle saçma mesajlar atmayın.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:205.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

way canını ya kardeş sende arkadaştan parayla aldam demeyecektin yaa[signature][hline]
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Energizer tav$ani / Gizli Ninja2
Diablesse [Eclipse] Burning Legion
Karakedi, 23 Temmuz 2005 17:14 demişki:
accaz be güzelim. bi server gelsin. acmayan dyna
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...