Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ufak bir soru

starfreedom

Öne çıkan mesajlar

Aslında premium üyeliğine fazla ihtiyacım yoktu ve hiç almayı düşünmüyordum. Ancak son zamanlarda yaşadığım hack olayı yüzünden düştüğüm mali sıkıntıdanhiçbir şekilde kurtulamıyorum tek çare olarak premium/kc alıp trinaları satmak olacak.

Ancak hiç almadığım için ne gibi faydalarının olduğunu ne kadar olduğunu bilmiyorum

Mesala silver premium'da ne gibi hediyeler var bunları ve fiyatlarını bir zahmet...?

:-)
Sosyal ağlarda paylaş

Power up storede yazıyor zaten ama yok ben cok mesgül bi adamım siz buraya yazın ben bi ara okurum diyosan

Gold Premium = +%30 exp fazla, olunce %2.5 exp kaybı, 1k knight cash, 1 tane trina.

Ultra Premium = +%20 exp fazla, olunce %2.5 exp kaybı, 1k knight cash, 1 tane trina.

Bronze = +%20 exp fazla, olunce %2.5 exp kaybı

25$
20$
6$[signature][hline]KE DELETE

(Ankara ve İstanbul) Beramusta satılık level 65 Rogue full item 400 YTL. Detaylar icin tıklayın!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben anlatayım;
1) Bronze üyelikte %20 xp fazla gelir. Öldüğünde daha az xp. kaybedersin. Bir kaç küçük özellik daha...
2) Silverda Trina ve 1000 KC gelir. %20 fazla xp ve yukardakilerin hepsi.
3) Gold üyelikte %30 fazla xp gelir. Trina 1000 kc ve diğer saydığım bütün özellkler.

Hepsinde ortak olanlar;
Daha fazla xp gelir,
Öldüğünde daha az xp gider
Tamire daha az para verirsin
Daha yüksek drop rate oranın olur(lafta)
ve hatırlayamadığım sallama bir kaç özellik daha ama tam olarak fiyatları hatırlamıyorum.[signature][hline]Server: Diez
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 59
Clan: Hanedans
Np: 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...