Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir itemin dupe olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz.

Waffen

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Çok fazla item satın aldım bi okadarı silindi. Artık korkuyorum pazar dan alışveriş yapmayı. Ltf biri bana söyleyebilirmi ? Nereden kontrol edebilirim elimdekinin dupe olup olmadığını. Geçenler de Orc_Wizard_tr diye biri geldi. Elimdeki asayı istedi , neden diye sordum onu çoğaltıp satacam, pelerin alacaz dedi. Nasıl yapıyorsunuz dedim forumlu bir adres söledi ama sanırım yoğunluktan açılmıyor. Yok kardeş dedim zaten silinen onca +8 li itemime bide bunu eklemeyeyim bu saatten sonra dedim. Dedim ama onlar yinede yaptı dupelarını aldılar pelerinlerini. Sorun şu artık tırsıyorum bakıyorum +6 mirage daggerları sıralamış acaba dupe mu değilmi diye. Bunları kontrol edecek bir mekanizma yokmudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 07 Aralık 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
said:
Waffen, 07 Aralık 2005 16:01 tarihinde demiş ki:
Ya o değil . ben bile bazen kendimden emin olamıyorum. Lamentation kestim iron x çıktı. Upgarde kağıtlarını charon dan aldım. Upgrade ettim +7 yaptım. Dupe item diye silindi. Bir şey sölemiyorum artık.

Demek ki Lamentation Dupper. :D

ii de lamentationun bundan bir karı yok. canavarı öldürüyonuz. niye dupe yapsın ki?

olsa olsa ticaretten kazanan charon dupecidir.
gözüm de pek tutmamıştı şerefsizi zaten...[signature][hline]Name: isilz
Class: Shadow Vain
Clan: :::Lasombra:::
Server: Cyper

www.clanlasombra.tk

Sosyal ağlarda paylaş

said:
isilz, 07 Aralık 2005 16:15 tarihinde demiş ki:
said:
PiCaLLo_TR, 07 Aralık 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
said:
Waffen, 07 Aralık 2005 16:01 tarihinde demiş ki:
Ya o değil . ben bile bazen kendimden emin olamıyorum. Lamentation kestim iron x çıktı. Upgarde kağıtlarını charon dan aldım. Upgrade ettim +7 yaptım. Dupe item diye silindi. Bir şey sölemiyorum artık.

Demek ki Lamentation Dupper. :D

ii de lamentationun bundan bir karı yok. canavarı öldürüyonuz. niye dupe yapsın ki?

olsa olsa ticaretten kazanan charon dupecidir.
gözüm de pek tutmamıştı şerefsizi zaten...

zuahahahah[signature][hline]server=diez
lvl=62 rogue
np=120k
Diezin en eskilerindendim banlanmadan önce.....

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...