Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ingilizcesi olan baksın

marksman

Öne çıkan mesajlar

ko site bi kaç gündür açılmıyordu az önce denedim açılmış...
forgot password dan şifremi değiştirmek istedim..benden ;
account adını...
kredi kartının son 4 hanesini..
favorite movie...
ve e -mail adresini istedi...
premiumsuz oynadığım için kredi kartının son 4 hanesi hariç diğer bilgileri doğru olarak girdim..ve maile yeni açtığım yahoo e mailini girdim ve şunu dedi bana

Once this information has been verified, your new password will be sent via e-mail. Password information will not be provided unless all of these items are verified.
yani yeni şifre mailime gönderildimi diyo burada ? tam anlayamadım da sizin fikriniz nedir..
bide maile ko da ki malimi değil yeni bi mail verdim...hotmaildi
yahoo verdim bundan bişi olurmu ?

not:bazı arkadaşların forgot password an şifrelerini hemen aldını duymuştum...acaba gelirmi şifre bugün yoksa..1 haftalık bekleyişten..sonra yinemi hüsran ?[signature][hline]name:lively_lonely
clan :metropol
lvl :5x
class :assasiin
nation:el murad
np :1xxxx
server:cyper
Sosyal ağlarda paylaş

Once this information has been verified, your new password will be sent via e-mail. Password information will not be provided unless all of these items are verified.

bu bilgiler dogrulandıgında ancak şifreniz mail adresinize gönderilir.bu bilgiler dogrulanmadan şifre bilgisi saglanmayacaktır.[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage
Np:141k+
Clan:KARIZMA
yıllar geçsede üstünden...
Sosyal ağlarda paylaş

peki...forgot password te e mail yerinde...
e-mail to account gibi bişi yazıyodu...
yani account bilgilerinde olan e-mailimi yazmak zorundayız oraya//yoksa başka bi mail olur mu ?[signature][hline]name:lively_lonely
clan :metropol
lvl :5x
class :assasiin
nation:el murad
np :1xxxx
server:cyper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
marksman, 07 Aralık 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
peki...forgot password te e mail yerinde...
e-mail to account gibi bişi yazıyodu...
yani account bilgilerinde olan e-mailimi yazmak zorundayız oraya//yoksa başka bi mail olur mu ?

account'unda kayitli olan e-mail adresini yazman gerekiyor.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...