Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÇoK Yakışık oLdugunu BenDe biliyorum neden olsa memleketi MARADON :)))

lutterclub

Öne çıkan mesajlar

said:
Sabrina, 06 Aralık 2005 21:43 tarihinde demiş ki:
Nie herkes maradon dio moradona.

Valla moradon demek zor geliyor maradon maraton gibi ya hani söylenişi kolay o yüzden olsa gerek. Esas merak ettiğim neden herkes premiuma preminyum diyor?...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

peki niye herkez ingilizce kelimeleri doğru teleffuz etmek zorunda ? Ayrıca niye bu kadar saçma sapan bir şekilde milleti eleştirirken eleştiriye maruz hareketler yapıyorsunuz ? işte bunları anlamıyorum.[signature][hline]İsmim = Herdooo
Klanım = Yok
Levelim = 42
Server = Aresteyim
Dileğim = En yakın zamanda bir klana girip levelimi yükseltmek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FC_XX_TR, 07 Aralık 2005 00:46 tarihinde demiş ki:
YEME BENİ SEN 68 OLMAZSIN:D OLSAN BİLE ARESDE SENİ HİÇ GÖRMEDİM ALINMASSIN UMARIM KARDES:D

Aresde nerelerde dolandığına bağlı... Senle şöyle bir iddiaya girelim. Lvl 68 değilsem sana 100 milyon coins verecem. Ama eğer 68 isem sen bana bir şey verme ama moradonda shouutan bağır ben bir eşeğim diye ha ne dersin?[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ecee, 06 Aralık 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
peki niye herkez ingilizce kelimeleri doğru teleffuz etmek zorunda ? Ayrıca niye bu kadar saçma sapan bir şekilde milleti eleştirirken eleştiriye maruz hareketler yapıyorsunuz ? işte bunları anlamıyorum.

http://forum.paticik.com/view.php?id=162928&p=2715094#p2715094

Bu topicdeki anlamsız eleştiriyi ben yapmadım dedemde yapmadı. sen yapmışsın. insanlara laf atarken kendine bakmayı öğren.
ikincisi ona telaffuz denmez. telaffuz konuşmayla ilgili bir şeydir. yanlış yazmaktan bahsediyoruz. ben her tür yazım yanlışına karşı çıkıyorum. tabi ki elimiz kayar yanlış bir harf olur. ama premiuma sürekli preminyum deniyorsa bu genel bir yanlış haline gelmiştir ve bende bu konuda fikrimi söylerim aynen moradona maradon denmesi gibi.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

bilinç sen takma o lvl 68 ine inanmayan adamı..sabahta biri musallat oldu bana sen lvl 63 değilsin millete burda hava atma diyordu bende inandırmak zorunda değilim dedim.cıkıyo ara sıra böle adamlar sıkma canını :D

go go go PSV GO go go go
bu arada beni banlamış kim neden banladı bi acıklama yapsın murtaza,burial_tr,kaksi NEDEN topik silseydin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...